Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

VII edycja Disco Hit Festival Kobylnica 2017 w Polsacie i Disco Polo MusicDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat i Disco Polo Music pokażą siódmą edycję Disco Hit Festival Kobylnica 2017. Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku na scenie wystąpią największe gwiazdy muzyki disco polo, dance oraz muzyki tanecznej w Polsce.

Impreza gości na antenach Polsatu od 2014 roku. Każda kolejna edycja cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów.

Szczegółowy repertuar oraz lista wykonawców tegorocznego festiwalu zostanie podana wkrótce. Disco Hit Festival Kobylnica 2017 odbędzie się 7 lipca na terenie sportowym w Kwakowie.
#1 | Rodeo Fan dnia 21.04.17 13:34
Disco Polo to specyficzna muzyka. Niby ludzie nią pogardzają, a przecież każdy się przy Disco Polo bawi najlepiej. Polsat to zrozumiał już na początku lat 90-tych i ciągle to ważny element tej stacji. I stąd popularność i dobra oglądalność. Tak się ludzi przyciągnie do tv - dobrą zabawą.
#2 | Jurek dnia 24.04.17 14:50
Na tych galach i biesiadach tak samo się dobrze bawię przed telewizorem, jak i na żywo, będąc tam. A to znak, że Polsat bardzo dobrze te imprezy pokazuje. A nie jest to przecież łatwe!
#3 | Michałek dnia 24.04.17 21:13
To jest właśnie to, że przy Disco Polo wszyscy się bawią, a większość się tego wstydzi - ale taki klimat mamy.
Dlatego dobrze, że Polsat się nie wstydzi i są relacje z koncertów czy festiwali.
#4 | Fazi dnia 25.04.17 11:52
Ja się nie wstydzę, bo nie ma czego. Disco Polo to muzyka prosto od serca, muzyka najbliższa życia i uczuć. Jest prosta, ale po co życie nadmiernie komplikować. Zwłaszcza gdy chodzi o przekaz najważniejszych emocji. Ludzie, którzy tego nie rozumieją, są strasznie ubodzy. A Polsat zawsze był otwarty na Disco Polo, za co go bardzo lubię.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający