Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Nowa oferta JA+ Mix i specjalna promocja Smerfny Zestaw w PlusieDrukuj

PlusOd 19 kwietnia dostępna będzie nowa oferta JA+ Mix z powiększonymi pakietami internetowymi i darmowymi połączeniami w sieci Plus. Klient może swobodnie wymieniać pakiety, zupełnie je wyłączyć lub dobrać inne, pasujące mu usługi w ramach wielkości zasilenia.

Jednocześnie z nową ofertą Mix startuje promocja JA+ Smerfny Zestaw, czyli specjalna propozycja dla młodych użytkowników telefonów, dla których Plus przygotował filmowy gadżet w postaci kubka ze Smerfami w eleganckim pudełku.

Dodatkowo klient ma możliwość korzystania przez trzy miesiące za darmo z praktycznej usługi "Gdzie jest bliski". Promowanym telefonem jest smartfon Samsung Galaxy J3(2016) w rewelacyjnej cenie 1 zł w MIX 30 Elastyczna.

Oferta JA+ Mix:
· NOWOŚĆ: rozmowy bez limitu w sieci za 0 zł w każdym doładowaniu.
· NOWOŚĆ: nawet dwukrotnie większe paczki Internetu.
· Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane SMS-y do wszystkich w każdym doładowaniu kontraktowym.
· Możliwość swobodnej wymiany pakietów w dowolnym momencie trwania umowy zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami klienta.
· NOWOŚĆ: oferta MINI MIX 20 zł.
· Darmowe pakiety na cały kontrakt:
- pakiet Facebook po uruchomieniu kodem,
- IPLA – pakiet podstawowy z darmową transmisja danych,
- 4000 MMS-ów do sieci Plus.
· Realny wpływ na długość trwania kontraktu, dzięki możliwości zwiększenia tempa doładowań kontraktowych.
· Przechodzenie niewykorzystanych środków z doładowania na kolejne miesiące.

Specjalną promocję JA+ Mix Smerfny Zestaw wyróżnia dostępna przez trzy miesiące za darmo praktyczna usługa "Gdzie jest bliski", dzięki której zawsze wiemy, gdzie aktualnie znajduje się nasz bliski i możemy być spokojni o jego bezpieczeństwo.

Elementem Smerfnego Zestawu jest kubek ze Smerfami. Dodatkowo na stronie internetowej plus.pl/smerfy uruchomiona zostanie specjalna STREFA ZABAW.

Telefonem promowanym w najnowszej ofercie JA+ Mix Smerfny Zestaw jest smartfon Samsung Galaxy J3(2016) w supercenie już za 1 zł w ofercie elastycznej MIX 30. To smartfon o nowoczesnym wyglądzie z błyskawicznym wyzwalaniem aparatu i 5-calowym wyświetlaczem Super AMOLED, dzięki któremu barwy są kontrastowe i bardzo żywe.

NOWOŚĆ: JA+ MINI MIX 20

MINI MIX 20 to uzupełnienie dotychczasowego portfolio oferty JA+ Mix. W ramach kontraktu MINI MIX 20 klient otrzymuje:
* nielimitowane rozmowy w sieci Plus za 0zł,
* 100 minut do wszystkich sieci komórkowych,
* 100 minut do sieci stacjonarnych,
* 100 SMS-ów i MMS-ów,
* 100 MB Internetu,
* jednorazowy pakiet 4 tys. MMS-ów do Plusa.

Dostępna w Plusie oferta Smerfnego Zestawu poprzedza premierę filmowej animacji "Smerfy Poszukiwacze Zaginionej Wioski" wchodzącej na ekrany kin 26 maja.
#1 | Daniel dnia 20.04.17 23:45
Plus w zasadzie wszystkie oferty poprawił, więc nie dziwi to, że i Mix się poprawił. Teraz to wygląda bardzo sensownie, więc jak będzie dobry telefonik, to prawdopodobnie do Plusa przejdę.
#2 | Mariusz dnia 21.04.17 14:45
Plus Mini Mix 20 to całkiem ciekawy patent. Takie minimum, które w zasadzie dla wielu jest w pełni wystarczające. Taka oferta na pewno znajdzie zainteresowanie na rynku.
#3 | Bazin dnia 24.04.17 11:47
Dawno nie było odświeżenia oferty Mix w Plusie i teraz jest i to w szerokiej odsłonie, a do tego dają jeszcze kilka różnych smartfonów.
#4 | jose dnia 24.04.17 15:22
Plus Mix zawsze dawał dobre telefony, w dobrych dość cenach, więc tu nic się nie zmienia. Ale za to pozytywnie widzę powiększenie pakietów netu. Dla mnie to podstawa.
#5 | Tomek dnia 25.04.17 15:04
Ja się zdecydowałem na Plush abonament. Media społecznościowe i dostęp do nich przez telefon to dla mnie najważniejsza sprawa, więc opcja Plusha najlepsza.
#6 | Margo dnia 24.05.17 14:10
Dobrze że jest tyle różnych ciekawych i przystępnych cenowo ofert w Plusie. Każdy sobie może wybrać, czy chce na kartę czy Mix, czy abonament i każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający