Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP wprowadza nowy interfejs do swoich dekoderów. Na początek wybrane modele HD 5000Drukuj

Cyfrowy PolsatW dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla części dekoderów HD 5000 z zakresu modułów: 1726225744 – 1726315195. Nowy soft otrzymał nr.: 4.40.1.23 i wprowadza m.in. nowy interfejs, który jest bardzo podobny do tego zastosowanego w dekoderach Evobox PVR.

Zmiany nastąpiły także w nawigacji oraz w zarządzaniu kanałami i listami ulubionych kanałów. Wkrótce wszystkie dekodery serii HDxxxx otrzymają również nowy soft.

Soft aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania.
#7 | Błażej dnia 28.04.17 12:41
Wiadomo, trzeba będzie podtuningować wszystkie modele, bo widać, że ta aktualizacja okazała się przydatna. No ale nie ma pośpiechu, w końcu nie ma sytuacji, że któreś z tych dekoderów polsatu mają jakieś problemy z działaniem.
#8 | Krzysiek dnia 07.05.17 13:34
Niby wszystko fajnie, ale:
- nie dopracowano przełączania pomiędzy listami ulubionych
- tylko 3 listy ulubionych
- tuner bardzo często się "wiesza"
- dość często następuje "szarpanie" obrazu (pikselizacja większych fragmentów obrazu).
Lekarstwem na dwa ostatnie problemy jest restart tunera, ale chyba nie o to chodzi.
Oprogramowanie wymaga dopracowania.
#9 | observ dnia 28.05.17 22:13
dla mnie o nowe oprogramowanie to zwykły knot.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający