Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Koty i zaloty" - nowy miniserial na antenie PolsatuDrukuj

Polsat (HD)Już dziś na antenie Polsatu premierowy odcinek polskiego miniserialu "Koty i zaloty". Cykl przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć koci świat. Każdy odcinek serialu, zamknięty w pięciu minutach, będzie ukazywał perypetie Kasi, jej córki Zuzy i kota Kacpra.

To zgrane trio swoją osobą uświetni Paweł, nieśmiały kolega Kasi ze szkolnych lat, który będzie starał się wkraść w jej łaski. Kluczem do serca Kasi może okazać się jego kotka – Flora. W roli serialowej Kasi pojawi się Anna Dereszowska – aktorka teatralno-musicalowa oraz filmowa. Pawła zagra Marcin Perchuć - aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, znany m.in. z serialu "Ekipa".

Wszystkie epizody zakończone są krótkim podsumowaniem z punktu widzenia kota, które wygłasza należący do Kasi kot Kacper. Głosu użycza mu znany satyryk i dziennikarz Rafał Bryndal.

Dlaczego świat futrzaków kręci się wokół jedzenia, czym są kocie rytuały i jak zdobyć serce prawdziwej miłośniczki kotów? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy niebawem.

"Koty i zaloty" w każdą niedzielę o godz. 17:45 w Telewizji Polsat. Miniserial będzie można też oglądać w Polsat Cafe (sobota, 19:55).
#1 | Ekstrawagant dnia 24.04.17 08:47
A te pięć minut to z reklamami czy bez?
#2 | Tomasz dnia 24.04.17 14:53
I po co te złośliwości? Mi się wydaje, że to będzie taki miły, sympatyczny wrzut do ramówki. Może ewentualnie jakieś lokowanie produktu, ale sam pomysł Polsatu wydaje się sensowny. Przynajmniej dla tych, co lubią koty. A takich, z drugiej strony, przecież nie brakuje.
#3 | Ptaszek dnia 25.04.17 11:48
Mi się wydaje, że taka krótka wstawka o kotach może być bardzo fajna. Podejrzewam, że Polsat wie co robi, decydując się na te Koty. Bardzo chętnie to zobaczę, bo sam jestem trochę kociarzem.
#4 | Dzwon dnia 26.04.17 07:33
Słabe. I jeszcze ten sponsor od karmy, w której jest "aż" 4% mięsa. Piesek Leszek lepszy.
#5 | Tomasz dnia 26.04.17 12:40
A mi się podobało. Sympatycznie - to chyba nejlepsze sformułowanie, by oddać to, co się Polsatowi udało zrobić. No i trzeba przyznać, że koty to bardzo wdzięczna tematyka na snucie takich krótkich powiastek telewizyjnych.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający