Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Bardzo dobre wyniki oglądalności "The Brain. Genialny umysł" w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Emitowana wiosną nowość Polsatu, program "The Brain. Genialny umysł", w którym zwykli ludzie prezentują swoje ponadprzeciętne umiejętności, co tydzień gromadziła przed telewizorami średnio prawie dwa miliony widzów. Format zanotował udziały w rynku na poziomie 15,4% w grupie komercyjnej i 11,9% wśród wszystkich oglądających.

Stacja poprawiła wynik w tym paśmie względem ubiegłej wiosny.

W ośmiu odcinkach "The Brain. Genialny umysł" poznaliśmy ponad 40 osób o niezwykłych zdolnościach. Uczestnicy musieli: rozpoznać wszystkie rodzaje tańca tylko ze słuchu; zapamiętać dziesięć czterocyfrowych kodów, by otworzyć 10 sejfów; a także bez patrzenia tylko i wyłącznie ze słuchu wskazać trzy instrumenty, które przestaną grać podczas występu orkiestry symfonicznej; bez patrzenia, tylko i wyłącznie z pamięci połączyć w pary 40 siedzących studio bliźniaków; dokładnie odwzorować właściwe miejsce, numer i położenie dwudziestu śladów na zainscenizowanym miejscu zbrodni, pomieszanych przez później przez jurorów.

W każdym odcinku jurorzy: Anita Sokołowska, Cezary Żak, Mariusz Pudzianowski oraz ekspert - pracownik naukowy University of California w San Diego doktor Mateusz Gola i publiczność zgromadzona w studio mieli naprawdę ciężkie zadanie, by wyłonić najlepszego z pięciu uczestników o najbardziej zaskakujących i niespotykanych umiejętnościach. Zwycięzcy otrzymali nagrodę pieniężną w wysokości 30 tysięcy złotych oraz tytuł Genialnego Umysłu.


Foto: Polsat
#1 | Fryderyk dnia 28.04.17 12:35
Program świetnie przygotowany, więc oglądalność nie może dziwić. Polsat zebrał ciekawe jury, a do tego uczestnicy też fajnie wypadli. I na tym można oprzeć fajne talent show.
#2 | Nikolas dnia 28.04.17 16:05
Ja tam myślę, że w tym formacie liczyło się przede wszystkim zaskoczenie. Ludzie się nie spodziewają, że te brzdące mają tak niesamowite czasami umiejętności. Bardzo fajnie to wypada. No i tu się zgodzę z przedmówcą - Polsat świetnie dobrał jurorów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający