Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Filmowe propozycje IPLI na majówkęDrukuj

IPLANa majówkę IPLA przygotowała paczkę filmowych propozycji, które przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym widzom.

Coś dla starszych…

Do łez rozbawi film twórcy "Dnia Świra", Marka Koterskiego – najbardziej kobieca komedia o mężczyznach z Robertem Więckiewiczem i Adamem Woronowiczem w rolach głównych – "Baby są jakieś inne". "Kwiat pustyni" to poruszająca do głębi opowieść oparta na bestsellerowej biografii Waris Dirie – urodzonej w Somalii dziewczynie, która mimo dramatycznych przejść stała się supermodelką. O tym, czy pierwsza miłość jest tą jedyną, widzowie przekonają się, oglądając "Tylko Ciebie chcę" – czy Hache znajdzie ukojenie przy zwariowanej Gin? Dla fanów grozy idealną propozycją będą dwa horrory: "Exorcismus: Opętanie Amy Evans" – historia opętania piętnastoletniej dziewczyny oraz „Istnienie”, czyli przerażająca opowieść przedstawiona z punktu widzenia duchów. Twórcy "Labiryntu Fauna" i "Sierocińca" po raz kolejny zabiorą widzów w wyprawę do świata koszmarów – "Wyspa zaginionych" to film o demonach, które każdy z nas nosi w sobie. Niepoprawna politycznie i historycznie komedia Sci-Fi "Iron Sky" opowiada o nazistach, którzy pod koniec wojny znaleźli schronienie na Księżycu, gdzie przez lata planowali powrót na Ziemię w celu dokonania całkowitej inwazji. "Zabójcza gra" to trzymające w napięciu, pełne efektownych scen walki kino akcji z Wesleyem Snipesem, odtwórcą kultowego Blade’a. W nieprzyzwoicie śmiesznej komedii "Fenomen" nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które na trwałe zapiszą się w pamięci.

…i coś dla młodszych widzów

"Dino mama" ukaże przygodę trójki przyjaciół, którzy cofają się o 65 milionów lat i trafiają do gniazda dinozaura. Beztroskie życie na tytułowej "Wyspie Dinozaura" zburzy wyrzucone przez wodę na brzeg prastare jajo, z którego wykluje się zielony dinozaur Dyzio. "Królowa Śniegu 2" przeniesie do Krainy Lodu, gdzie troll Orm, rodzeństwo Gerda i Kai, zbuntowana piratka Alfida oraz niezawodna łasiczka Zuzia tym razem staną do walki z Królem Śniegu.


Do 7 maja filmy: "Baby są jakieś inne", "Tylko Ciebie chcę", "Dino mama" czy "Wyspa dinozaura" dostępne będą bezpłatnie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający