Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

3 mln widzów XI Płockiej Nocy Kabaretowej. Polsat liderem oglądalnościDrukuj

Polsat (HD)Niedzielna XI Płocka Noc Kabaretowa przyciągnęła przed telewizory średnio 3 miliony widzów - informuje Telewizja Polsat. W trakcie jej nadawania stacja była liderem w obu grupach audytoryjnych.


Na scenie płockiego amfiteatru podczas wieczoru zatytułowanego "Kobieta pracująca" wystąpiły gwiazdy polskiej sceny kabaretowej m.in.. Paranienormalni, Marcin Daniec i Kabaret Młodych Panów.

Świetna oglądalność znalazła również swoje odzwierciedlenie w udziałach. Podczas transmisji XI Płockiej Nocy Kabaretowej Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, notując wysokie udziały 24,7% w grupie 16-49 i 23,1% w grupie 4+. Co ciekawe tegoroczny wynik oglądalności jest zdecydowanie wyższy. Ubiegłoroczną, debiutującą na antenie Polsatu X Płocką Noc Kabaretową, oglądało średnio 2,1 mln widzów.

W gościnnym płockim amfiteatrze widzowie mogli oglądać skecze i piosenki w wykonaniu najlepszych polskich kabaretów i solistów: Paranienomalnych, Marcina Dańca, Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Młodych Panów, Katarzyny Pakosińskiej i Kabaretu Nowaki, Formacji Chatelet, Kabaretu K2 oraz Mikołaja Cieślaka i Izy Dąbrowskiej.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający