Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Koncert "Wrocław w rytmie disco" na antenach Polsatu (wideo)Drukuj

Polsat (HD)14 czerwca Telewizja Polsat i kanał Disco Polo Music pokażą koncert "Wrocław w rytmie disco". Na wrocławskim stadionie wystąpią znane gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco.

W tym roku stacja Polsat oraz muzyka disco polo obchodzą swoje 25-lecie. To właśnie Telewizja Polsat jako pierwsza zaczęła pokazywać tę muzykę, która choć szybko zyskiwała popularność w całym kraju, nie była dotychczas obecna w żadnej telewizji.


Z tej okazji mieszkańców Dolnego Śląska czeka wieczór z największymi gwiazdami muzyki tanecznej. Na scenie Stadionu Wrocław pojawią się ikony gatunku: Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, MIG, Czadoman, After Party, Long&Junior, Masters, Bayer Full, Łobuzy, Milano, Mejk, Power Play, Quest, Playboys czy Marcus P. Obok polskich artystów na scenie wystąpią również gwiazdy zagraniczne – Jenny Berggren z Ace of Base, Rui Carlos Ferreira , Kamaliya, czy La Bouche.

Koncert transmitowany będzie na antenie Telewizji Polsat (od godz. 20:00) oraz w Disco Polo Music (od 23:00). Organizatorem koncertu jest FM PRO. Bilety można nabyć na www.ebilet.pl.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający