Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFICJALNE STANOWISKO TTV NA TEMAT OBECNOŚCI W CP (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Dziś tuż po godzinie 6:00 wystartował nowy kanał telewizyjny TTV, który jest wspólnym projektem Stavki oraz TVN. W ramówce stacji dominują programy interaktywne o charakterze społeczno-interwencyjnym. Stacja dostępna jest w ofercie platform Cyfra+ oraz N, obecnie także w formie niekodowanej FTA z satelity HOT BIRD (13°E), w wybranych sieciach kablowych, a także w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej.Stacja wkrótce znajdzie się także w Cyfrowym Polsacie: Wszystkie telewizje cyfrowe i kablowe dostały ofertę telewizji TTV. Z tego co wiemy Polsat cyfrowy jest zainteresowany i już niedługo ma wprowadzić do swojej oferty kanał TTV. -powiedział serwisowi Cyfrowypolsat.cba.pl przedstawiciel TTV.
#7 | Prokop dnia 03.01.12 07:50
I udało się. Kolejne rozmowy nt dodatkowego kanału zakończył się sukcesem. Jak Polsat zaczyna rozmawiać, to kończy się to dołączeniem kanału do listy CP. Czkamy na więcej takich miłych wiadomości.
#8 | Danio dnia 03.01.12 13:15
@Prokop, jakim sukcesem?. Co ty za brednie wypisujesz już w kolejnym swoim komentarzu. Zrzuć w końcu te swoje różowe okulary. Pamiętasz negocjacje CP z Viasat w ubiegłym roku?. Zakończyły się one sukcesem?. Raczej nie, bo w przeciwnym wypadku w CP byłyby Viasaty. Mam podawać następne przykłady?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający