Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

REKORD "SYLWESTROWEJ MOCY PRZEBOJÓW" POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Rekordowy wynik "Sylwestrowej Mocy Przebojów" - Polsat już po raz drugi wygrywa w sylwestrową noc z TVP2. To była naprawdę wyjątkowa noc. Ponad 120 tysięcy ludzi na stołecznym pl. Konstytucji i blisko cztery miliony czterysta tysięcy widzów przed telewizorami.

Ten sylwestrowy koncert udowodnił, że zwyciężył szacunek dla wielbicieli wszystkich gatunków muzyki. Swoje hity zaśpiewali artyści wszystkich pokoleń i wszystkich stylów muzycznych, dlatego przez 6 godzin na żywo oglądaliśmy świetnie bawiącą się publiczność. Na pewno takie karaoke mogłoby znaleźć się w Księdze Rekordów Guinnessa. Po raz pierwszy w historii na sylwestrowej scenie pojawiły się także dwie legendy polskiego bluesa i rocka - nieśmiertelny i wciąż kultowy zespół Dżem oraz niezwykle charyzmatyczna Kora. Swoje największe hity zaśpiewali m.in. Maryla Rodowicz, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, De Mono, Sylwia Grzeszczak, Golec uOrkiestra, Big Cyc, Video, Ania Wyszkoni, Marcin Miller z zespołem BOYS, Volver oraz Blue Cafe.

Telewizja Polsat podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011 uzyskała najlepszy wynik w historii, pokonując tym samym już po raz drugi swoją konkurencję, TVP2. Średni udział Polsatu w rynku telewizyjnym w czasie transmisji w grupie komercyjnej (16-49) wyniósł 30,28%, natomiast w grupie 4+ osiągnął wynik 29,15%. To aż o ponad 2,5 miliona widzów więcej niż w konkurencyjnej TVP2. Wieczór sylwestrowy transmitowany był jednocześnie na antenie Polsatu i Polsatu 2. Średnia minutowa widownia łącznie na obu antenach wyniosła blisko 4,4 miliona widzów, co dało łączne udziały na poziomie 36,02% w grupie 16-49 oraz 33,90% w grupie wszystkich oglądających. Rekordowa była także liczba osób bawiących się na Placu Konstytucji w Warszawie, która w tym roku osiągnęła poziom ponad 120 tysięcy.

Stolica już po raz czwarty przywitała Nowy Rok podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów organizowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa i Telewizję Polsat. Tego wieczoru na placu Konstytucji i przed telewizorami usłyszeliśmy nie tylko największe przeboje Gwiazd reprezentujących wszystkie pokolenia i wszystkie gatunki muzyczne, ale też największe futbolowe songi, które niewątpliwie okazały się fantastyczną rozgrzewką przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.

Polsat
#1 | Prokop dnia 03.01.12 07:55
Polsat miał zdecydowanie najlepszą ofertę na sylwestrową noc. Dużo gwiazd, różnorodność muzyczna, ciekawy motyw przewodni. Bajer. Zresztą Polsat jest dobry w organizacji wszelkich koncertów i imprez jak np. TOPTrendy ;]

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający