Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Można już zamówić kanały Tenis PremiumDrukuj

Cyfrowy PolsatRuszyła sprzedaż pakietu Tenis Premium, w skład którego wchodzą dwa kanały HD - Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2. To właśnie na nich abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy IPLI obejrzą cały sezon rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema. Cena pakietu to 40 zł.

W trakcie wszystkich czterech turniejów - French Open (Roland Garros), Wimbledon, US Open i Australian Open widzowie zobaczą łącznie setki meczów, około 400 godzin relacji i komentarzy na żywo, powtórki najlepszych pojedynków, występy Polaków i światową czołówkę tenisa męskiego i kobiecego.

W Cyfrowym Polsacie dostęp do pakietu można wykupić:
1. Wysyłając SMS-a pod numer 7043 o treści: NumerKartyDekodera.tenis
2. Wchodząc na stronę internetową www.cyfrowypolsat.pl lub w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl
3. Dzwoniąc do telefonicznego Centrum Obsługi Klienta pod nr 801 00 50 50; 222 127 255; 699 44 50 50

Cyfrowy Polsat nie gwarantuje realizacji zamówień złożonych po godz. 10:00 w dniu 28 maja br. Rezygnacji z zamówienia można dokonać wyłącznie przed rozpoczęciem pierwszego wydarzenia (French Open, Roland Garros), do dnia 28 maja do godz. 11:00 poprzez kontakt z Call Center. W przypadku opłaty w formie przelewu, za pośrednictwem płatności elektronicznych lub wpłaty na konto, zlecenie zapłaty powinno być złożone nie później niż do godz. 12:00 dn. 26 maja br.

Dostęp do pakietu Tenis Premium i nowych kanałów mogą wykupić także internauci, w telewizji internetowej IPLA - w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (wybrane modele) oraz urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Pakiet IPLA TENIS PREMIUM będzie dostępny tylko dla użytkowników na terytorium Polski, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Kanały Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 ruszą 28 maja jako wspólny projekt Telewizji Polsat i Eurosportu. Swój program będą emitowały wyłącznie w trakcie trwania turniejów Wielkiego Szlema oraz tydzień po ich zakończeniu. W dekoderach Cyfrowego Polsatu stacje zajmują pozycje 228 i 229.
#1 | mikun8 dnia 13.05.17 08:42
Tego się można było spodziewać po CP jak nie PPV to kanały zwane premium czyli dodatkowo płatne ,to samo zrobią z LM ...Smuteka abonenci się cieszą że Polsat zakupił te rozgrywki i prawdopodobnie LE też ale nic za darmo trzeba wydatki podwoić lub potroić ...
#2 | abonament dnia 13.05.17 19:47
40 zł na miesiąc czy też jednorazowo . odpowiedżcie mi.
#3 | paldo dnia 13.05.17 19:56
zachłanność cp mnie przerasta. szanowny pan s i jego spółka są niezwykle pazerni i lubią nabijać w butelkę własnych abonamentów . za wszystko każą sobie płacić i ze wszystkiego robią ofertę premium . najpierw eleven potem euro 2016 a teraz tenis premium. rozumiem że nie mogą tych kanałów umieścić w najtańszej ofercie ale w takim pakieciku sportowym za 59 zł mogły by być .
#4 | Bronek dnia 13.05.17 21:32
Do abonament Bedzie to jednorazowa opłata.
#5 | Przemek1704 dnia 15.05.17 21:33
Czyli można zapomnieć o tenisie na Eurosporcie i Eurosporcie 2 bo tylko będzie można oglądać pewnie w tych 2 kanałach za 40 zł to co teraz będzie pokazywał Eurosport same kolarstwo czy na to też zrobią dodatkowy kanał

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający