Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Znamy jury show "#Supermodelka Plus Size". Emisja od września w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat ujawniła czwórkę jurorów nowego show "#Supermodelka Plus Size". Program zadebiutuje na antenie stacji już we wrześniu. Za jurorskim stołem zasiądą: projektantka Ewa Minge, modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska, fotograf Emil Biliński oraz model i bloger Rafał Maślak.

Jury programu (od lewej Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak)

Ewa Minge to najbardziej rozpoznawalna polska projektantka, ceniona na świecie za oryginalne, odważne kreacje. Od 20 lat jej dom mody konsekwentnie buduje wizerunek luksusowej polskiej marki eksportowej. Minge ma na koncie m.in. pokazy w Berlinie, Mediolanie, Wiedniu, Paryżu czy w Nowym Jorku. W 2005 roku za zasługi w rozwoju kultury Wiecznego Miasta otrzymała imienny medal od Silvio Berlusconiego, premiera Włoch. W styczniu 2008 roku miała pierwszy pokaz swojej kolekcji w Paryżu. Od tej pory regularnie prezentuje się podczas Paris Fashion Week. We wrześniu 2010 gościła w Nowym Jorku podczas Mercedez Benz New York Fashion Week. Jej kolekcja "Black Butterflies" została owacyjnie przyjęta podczas Paris Haute Couture Fashion Week 2015, a „The Telegraph” umieścił jedną z pokazanych tu kreacji w zestawieniu "38 sukien, za które warto umrzeć".

Ewa Zakrzewska to najbardziej znana i jedna z pierwszych polskich modelek plus size. Ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez "Every Model Magazine" i największe agencje na Wyspach. Jej zdjęcia pojawiały się w takich magazynach jak "Cosmopolitan", "Viva" czy "KMag" oraz w serwisach Huffington Post i Plus Size Model Magazine. W dzieciństwie zmagała się z nadwagą i chorowała na bulimię, dziś wpiera dziewczyny z podobnymi problemami i propaguje zdrowy styl życia. W ubiegłym roku została finalistką międzynarodowej kampanii Role Model by Panache. Występowała w polskich sesjach reklamowych i prasowych, w zagranicznych reklamach telewizyjnych oraz brała udział w licznych pokazach mody. Jest też najpopularniejszą w Polsce blogerką plus size.

Emil Biliński wychował się w Austrii. Tu zdobywał też pierwsze doświadczenie jako asystent geniusza fotografii Andreasa Bitesnicha. Współpracował m.in. z Annie Leibovitz i Davidem LaChapellem. Zanim w 2009 roku zamieszkał na stałe w Polsce, podróżował po świecie w poszukiwaniu kolejnych doświadczeń zawodowych. Inspirują go silne, charyzmatyczne kobiety plus size. Specjalizuje się w aktach, fotografii reklamowej, fashion i beauty. Publikował swoje zdjęcia w zagranicznych i polskich pismach, m.in. "Harper’s Bazaar", "ELLE", "Cosmopolitan", "Playboy" czy "Sunday Times". Pracował dla największych marek, takich jak L’Oreal, Schwarzkopf, Google, Samsung, Hermes, Avon, Orange i T-Mobile. Prowadzi videoblog o fotografii - SHOT IN 120 sec.

Rafał Maślak to Mister Polski 2014, model, bloger. Jako pierwszy Polak w historii zdobył podczas wyborów w Korei tytuł trzeciego Wicemistera International 2015 oraz Mistera International Internautów 2015 (zyskując ponad milion głosów). Jego profile w serwisach społecznościowych śledzi ponad pół miliona osób. Niejednokrotnie trafiał na listy najlepiej ubranych Polaków. Brał udział w drugie edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie, a w Polsat Cafe prowadził własny program – "Randka z Maślakiem", w którym pomagał spełniać marzenia kobiet. Od sierpnia 2016 roku spełnia się w roli właściciela i zarządcy własnego biznesu.

Twórcy programu poszukują oryginalnych twarzy i sylwetek pełnych wdzięku, stylu i krągłości. Kobiety, które ostatecznie zostaną wyłonione do udziału w show "#Supermodelka Plus Size" muszą nosić minimum rozmiar 42, mieć co najmniej 170 cm wzrostu i być w wieku od 18 do 28 lat. Tylko jedna z nich zdobędzie tytuł Supermodelki Plus Size. W drodze na sam szczyt uczestniczkom programu będzie towarzyszyć jury, składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym. Jurorzy będą nie tylko decydować, kogo zobaczymy w kolejnym odcinku, ale też będą pełnić rolę prowadzących i mentorów.

W każdym tygodniu uczestniczki będą mierzyć się ze swoimi problemami i stawiać czoło nowym wyzwaniom, które nie tylko przygotują je do kariery, ale także dostarczą możliwości zawodowych w drodze na szczyt. Wyrażą na zewnątrz swoją autentyczność i odbędą fascynującą podróż od nieśmiałych kobiet, często poniżanych w przeszłości, do pewnych siebie supermodelek. Czteroosobowe jury będzie doradzać im na tej drodze we wszystkich etapach i wybierać, kto ma to coś, żeby przejść do następnego odcinka, a kto musi zostać wyeliminowany. Przed uczestniczkami zadania aktorskie, sportowe, taneczne i próba swoich sił w reklamie telewizyjnej. Nie zabraknie też takich, które każą im zmierzyć się ze swoimi słabościami czy niezbyt miłymi sytuacjami z przeszłości.

Show "#Supermodelka Plus Size" oparte jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. Zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat we wrześniu. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję show odpowiada Rochstar.


Foto: Mateusz Nasierowski
#1 | Cypis dnia 16.05.17 23:26
Jury takie, że w zasadzie to nie ma zastrzeżeń. Znawcy tematu i osobowości telewizyjne. Myślę, że jest wielka szansa, że ten show Polsatu będzie bardzo dobrze przyjęty przez publikę.
#2 | Daniel dnia 18.05.17 23:05
Uwielbiam panią MInge. uważam, że jest genialną projektantką i piękną kobietą i od wielu wielu lat wiele dobrego robi dla propagowania dobrego stylu. Dla niej na pewno nie mogło zabraknąć miejsca w tym programie Polsatu.
#3 | Monika dnia 19.05.17 13:56
Ewa Minge ma boskie włosy Uśmiech zawsze mi się podobały.
Fajnie, że Polsat robi coś dla dziewczyn / kobiet, które mają nieraz problem ze swoją wagą. Wg mnie to dobry kierunek.
#4 | Renia dnia 25.05.17 12:11
Nie oszukujmy się, w końcu pokazane zostanie piękno prawdziwych kobiet. Bo przecież wiemy, że każda z nas nie jest do końca zadowolona ze swoich kształtów. A tu Polsat będzie pokazywał piękne dziewczyny, które nie będą wieszakami. I takie piękno należy promować!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający