Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD i Polsat Film HD w niższych pakietach CPDrukuj

Cyfrowy PolsatW Cyfrowym Polsacie pojawiła się nowa promocja – klienci, którzy wybiorą teraz pakiet Rodzinny HD, nie tylko będą go oglądać do końca tego roku za darmo, ale dodatkowo otrzymają w prezencie przez całą umowę pakiet Cinemax HD. Ponadto do pakietu dołączyło również pięć nowych stacji w jakości HD: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD, Super Polsat HD i TV6 HD.

Cyfrowy Polsat rozszerzył ofertę najniższego pakietu Rodzinnego HD. Osoby, które zdecydują się na ten pakiet, w ramach miesięcznej opłaty 19,99 zł, oprócz 84 kanałów otrzymają dodatkowo stacje z pakietu Cinemax HD przez całą umowę bez dodatkowych opłat. Nadawane przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez reklam kanały Cinemax HD i Cinemax 2 HD to wybór dla widzów, którzy zainteresowani są najlepszymi filmowymi produkcjami, jak: "Mad Max: Na drodze gniewu", "Wielki Liberace", "San Andreas" czy "Zakładnik z Wall Street".

Wybierając pakiet Rodzinny HD z Cinemax HD, klient otrzyma:
* 86 kanałów, w tym 27 w jakości HD, do końca roku za darmo;
* Filmowe kanały premium: Cinemax HD i Cinemax 2 HD w prezencie przez całą umowę;
* Sport na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra w jakości HD;
* 28 dodatkowych kanałów, m.in. AXN HD, FOX HD, Discovery Channel czy Eurosport 1, do końca roku w prezencie;
* Dekoder PVR z możliwością nagrywania już od 1 zł;
* Możliwość skorzystania z opcji ON THE GO – ponad 50 kanałów i tysiące programów na życzenie na urządzeniach mobilnych za jedyne 5 zł/mies

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą teraz oglądać swoje ulubione kanały – Super Polsat i TV6 w jakości HD. Wprowadzony z początkiem tego roku Super Polsat, jako pierwszy w Polsce, w zdecydowanej większości dostosowany jest do odbioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu, a w jego ramówce widzowie znajdą najpopularniejsze seriale i programy rozrywkowe z anteny Polsatu. Na TV6 prezentowane są popularne formaty typu talent show, reality show oraz seriale zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów.

Kanały Cinemax HD i Cienamax 2 HD oferują wyselekcjonowane, najlepsze filmy dla fanów i miłośników kina. W najbliższym czasie widzowie będą mogli wybierać spośród takich tytułów jak: "Schronisko", "Skrzypek", "Sausage Party", "Chłopiec z latawcem", "To nie moja wina, a poza tym mam to gdzieś", "Fritz Bauer kontra państw", "Góra", "Ekipa", "Zanim zapadnie noc" oraz wielu innych filmowych propozycji.
#7 | Jakard dnia 19.05.17 17:28
Tak promocja jest jak najbardziej sensowne, tym bardziej, że polsat dodaje cinemaxy i jeszcze kilka kanałów w wersji HD.
#8 | Tamara dnia 22.05.17 15:05
No i powstaje bardzo fajny pakiet za bardzo małą cenę. Tu trzeba pochwalić CP bezwzględnie!
#9 | Bartek dnia 25.05.17 12:08
Rzeczywiście, przy tych kanałach pakiet Rodzinny HD w Polsacie jest chyba najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą za tv dużo płacić, a mieć dużo ciekawych rzeczy do obejrzenia.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający