Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Seria animowana przybliżająca egzotyczne gatunki zwierząt w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJamOd 19 czerwca na antenie kanału Polsat JimJam będzie można śledzić nowy serial animowany "Dziki świat braci Kratt". Dzięki tej animacji mali widzowie dowiedzą się wiele o różnych gatunkach egzotycznych stworzeń, m.in. lwach, niedźwiedziach polarnych czy krokodylach.

Każdy odcinek w przystępny sposób przedstawia cechy charakterystyczne dla danego gatunku oraz prezentuje unikalne sceny z życia dzikich zwierząt. Bohaterowie - bracia Chris i Martin za każdym razem przeżywają niesamowite przygody oraz są skłonni do nie lada poświęceń, by uchwycić najlepsze momenty. W pracy wspiera ich zespół fachowców, którzy dbają o to, by bracia dysponowali najnowszym sprzętem oraz zawsze mieli odpowiedni kamuflaż ułatwiający im zbliżenie się do dzikich zwierząt. W jednym z odcinków Chris i Martin zostaną zmniejszeni i przebiorą się za jajka, by wejść do krokodylego gniazda.

Serial "Dziki świat braci Kratt" w Polsat JimJam: od 19 czerwca w dni powszednie o godz. 13:55, 16:55 i 21:05.
#1 | Maria dnia 25.05.17 12:06
Polsat JimJam to akurat ten kanał, którego nie boję się pokazywać dzieciakom, bo wiem, że nie będzie tam nic nieodpowiedniego dla nich! I nie są to same jakieś puste kreskówki, ale to są mądre produkcje, z których dzieci przez zabawę mogą się wiele nauczyć!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający