Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ponad 80 kanałów za 19,99 zł/mies. - ruszyła nowa kampania promocyjna Cyfrowego Polsatu (wideo)Drukuj

Cyfrowy PolsatW tym tygodniu została uruchomiona kampania Cyfrowego Polsatu informująca o nowej promocji z pakietem Rodzinnym HD (19,99 zł/mies.). W jej ramach klient otrzyma darmowy abonament do końca roku, filmowe kanały premium w prezencie na całą długość umowy, nowe kanały HD* oraz 28 dodatkowych stacji z wyższych pakietów w prezencie do końca br.


Główny przekaz kampanii to: Teraz w Cyfrowym Polsacie ponad 80 kanałów za jedyne 19,99 zł/mies., w tym najlepszy sport w jakości HD (Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD) i filmowe kanały premium (Cinemax HD, Cinemax 2 HD) w prezencie. Na start abonament za darmo do końca roku. Kampania obejmuje: TV, spot 30”, m.in. Polsat, kanały tematyczne Polsatu; radio, m.in. RMF FM, Radio ZET, Muzo FM, RMF Classic, Złote Przeboje, Eska, prasę, online.


* Mowa o kanałach: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD, TV6 HD i Super Polsat HD.
#1 | Ludek dnia 22.05.17 15:15
I super się ten Rodzinny HD zrobił. Na bank nikt poza Cyfrowym Polsatem nie ma tak wypasionego najprostszego pakietu!
#2 | maciek dnia 25.05.17 11:59
Ja bym tu nawet nie na ilość szedł w reklamie, ale na jakość. Nie ma chyba drugiego takiego pakietu tv u żadnego operatora, który by dawał gwarancje posiadania tak mocnych kanałów, jakie tu są w Rodzinnym od Cyfrowego Polsatu.
#3 | hans dnia 29.05.17 13:08
Święte słowa. Nie sądzę, żeby ktoś miał w ofercie bogatszy pakiet minimalny niż Cyfrowy Polsat. Kilka kanałów rzeczywiście pierwszoligowych w tym Rodzinnym HE.
#4 | Solos dnia 29.05.17 19:38
Rodzinny to jeden z bardziej popularnych pakietów w CP i ta cena jest odpowiednia do jego contentu. Teraz jeszcze promocyjnie polsat dorzuca cinemaxy do końca roku.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający