Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Relacja z finału Queen of Poland 2017 w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)24 czerwca Telewizja Polsat pokaże relację z finału konkursu piękności Queen of Poland 2017. Gala finałowa odbyła się w maju w teatrze znajdującym się na luksusowym statku pasażerskim "Costa Luminosa" pływającym po Morzu Śródziemnym.

Najpiękniejsze dziewczyny z Polski rywalizowały o tytuł i koronę Oueen oraz prawo reprezentowania naszego kraju w konkursie światowym Queen of The World. Podczas tygodniowego rejsu po Morzu Śródziemnym zwiedziły Wenecję i Triest oraz Grecję. Uczestniczki konkursu zaprezentowały się jury i widzom w: strojach sportowych, sukniach ślubnych, bieliźnie i w sukniach wieczorowych.

Godzinna relacja z finałowej gali Queen of Poland 2017, w sobotę, 24 czerwca o 14:40 w Polsacie.
#1 | Władek dnia 22.05.17 15:18
No na Polsat i konkursy piękności to można liczyć. Uwielbiam takie wydarzenia, bo zawsze w nich biorą udział piękne i mądre dziewczyny, a to zawsze jest zabójcza mieszanka i chce się to oglądać!
#2 | Piotr dnia 25.05.17 11:55
Też to lubię, bardzo dobrze Polsat zawsze konkursy piękności pokazywał i ogólnie tendencja, żeby je często pokazywać, też jest bardzo atrakcyjna dla widzów. Nawet sporo pań lubi te eventy oglądać!
#3 | Michał dnia 25.05.17 14:08
Jeśli chodzi o poziom to nie będę się wypowiadał - bo wiadomo uroda nie do końca z rozumem chodzi w parze Uśmiech
Ale jeśli chodzi o organizację i transmisję to Polsat zawsze robi to na najwyższym poziomie.
Wiadomo - piękne dziewczyny fanie się ogląda szkoda, że są tak daleko.
#4 | Janek dnia 29.05.17 13:26
Polsat ma tę umiejętność, że konkursy piękności jakoś lepiej się w tym kanale ogląda. Nie wiem na czym to polega, ale to już od jakiegoś czasu zaobserwowałem.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający