Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat ponownie zakończy wakacje w kieleckim amfiteatrzeDrukuj

Polsat (HD)Wzorem ubiegłego roku także i w tym Telewizja Polsat pokaże festiwal "Magiczne zakończenie wakacji". Impreza odbędzie się w ostatni weekend sierpnia w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia. Dzień pierwszy to Świętokrzyska Gala Kabaretowa, a drugi to koncert muzyczny pod hasłem Przebój Lata RMF FM i Polsatu.

Pierwszego dnia (25 sierpnia) publiczność w Kadzielni oraz na żywo przed telewizorami zobaczą największe, kabaretowe hity lata 2017 oraz specjalnie przygotowane na tę okazje premierowe skecze. Wystąpią: Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Łowcy. B, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Kabaret pod Wyrwigroszem, Andrzej Grabowski, Kabaret Czesuaf i Kabaret K2. Gospodarzem wieczoru będzie Kabaret Skeczów Męczących z gościnnym udziałem Moniki Dryl. Za oprawę muzyczną zadba zespół The Jobers.

Drugiego dnia (27 sierpnia) na festiwalu "Magiczne zakończenie wakacji" wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej w konkursie na przebój lata. Nie zabraknie również gości specjalnych z zagranicy. Organizatorzy na razie jednak nie zdradzają nazwisk.

Ubiegłoroczną edycję festiwalu śledziło na antenie Polsatu średnio 2,1 miliona widzów.
#1 | Nader dnia 30.05.17 11:54
Bardzo fajnie wychodzą polsatowi takie imprezy, więc zakładam, że to będzie godne zkaończenie wakacji w Kielcach Uśmiech
#2 | Jorgus dnia 31.05.17 09:14
Zakończenie wakacji jak zwykle w wykonaniu polsatu będzie świetne. Polsat organizuje imprezę w Kielcach. Zobaczymy co pokaże TV publiczna za kilkanaście dni na swoim wewnętrznym festiwalu Opole w Kielcach Uśmiech Dobrze, że będzie można po wakacjach porównać obie imprezy, choć zwycięstwo polsatu raczej przesądzone.
#3 | Bolo dnia 02.06.17 14:24
tvp chyba jednak nigdzie nie przeniesie Opola Z przymrużeniem oka. Opole zostanie w Opolu, a Kielce pozostaną w Polsacie. I tak powinno być. Mam też nadzieję, że to Polsat zorganizuje festiwal w Opolu, ale to cóż, tylko takie marzenie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający