Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: Nowy wygląd HD 5000. Pozostałe dekodery z nowym oprogramowaniemDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla pozostałych dekoderów HD 5000. Przypomnijmy, że proces przesyłania softu dla tych tunerów odbywał się etapowo. Najważniejsza zmiana w porównaniu z poprzednią wersją to nowy interfejs i wygląd menu.

Nowy soft został oznaczony numerem: 4.60.1.23. Wkrótce wszystkie dekodery serii HDxxxx otrzymają stosowną aktualizację.

Oprogramowanie aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania. W przypadku, gdy soft nie zostanie zaktualizowany automatycznie należy dokonać tego ręcznie (Menu / Ustawienia / Aktualizacja oprogramowania).
#7 | andrzej dnia 31.05.17 09:23
nowe oprogramowanie super
#8 | Jedrek126 dnia 01.06.17 23:15
I na dodatek nie da się nagrywać - nie da się dodać dysku. Klawisz ''poprzedni kanał'' nie działa ,w zamian za to klawisz ''zamknij'' działa jak on.
#9 | Lars dnia 02.06.17 14:19
U mnie działa ok. Można powiedzieć, że nowy soft się przyjął. Dobrze że cp często aktualizuje oprogramowanie dekoderów, bo zawsze jakieś nowe dobre i przydatne funkcje się pojawiają, a i bugi ewentualne się eliminuje.
#10 | Lubczykwroc dnia 04.06.17 11:25
Żądam możliwości powrotu do poprzedniej wersji! To klient powinien decydować jakiej wersji chce używać. Powinna być możliwość wyboru wersji dla użytkownika.
Za 4 miesiące kończy mi się umowa i daję słowo, że ją wypowiem, bo nie do przyjęcia dla mnie jest, aby trzeba było podchodzić do odbiornika, żeby móc przeczytać tekst z taką drobną czionką jak w nowym interfejsie.
Nie wszyscy są młodzi i mają doskonały wzrok.
U mnie w domu nikomu nie przypadł do gustu nowy interfejs.
#11 | Jedrek126 dnia 07.06.17 08:50
Wie ktoś jak dodać dysk do dekodera z tym oprogramowaniem ?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający