Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Bonus 50% do doładowania usług "na kartę" z okazji Dnia Dziecka w PlusieDrukuj

PlusTylko dziś i jutro użytkownicy usług "na kartę" w sieci Plus mogą otrzymać bonus za zasilenie swego konta za pośrednictwem kanału internetowego. Tym razem jest to 50% więcej wartości doładowania od 50 do 99 zł.

Z promocji "Dzień Dziecka w Plusie" mogą skorzystać klienci JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, natomiast nie przedłuża on ważności konta dla usług wychodzących.

Dodatkowe 50% wartości doładowania można otrzymać po dokonaniu zasilenia na www.doladuj.plus.pl www.doladujplushbezlimitu.plwww.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.mpay.pl, www.doladowania.payu.pl lub jedną z następujących stron internetowych banków: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe, jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

Promocja "Dzień dziecka w Plusie" trwa 1 i 2 czerwca br.
#1 | Fazi dnia 02.06.17 14:49
Super, że w Plusie dzień Dziecka trwa aż dwa dni. Poza tym 50% to sporo, tym bardziej że przecież jest jeszcze non stop opcja, żeby 5-te doładowanie w plusie mieć za darmo! Bo Plus też ciągle ma taką promocję.
#2 | Nency dnia 08.06.17 11:20
Parę złotych wpadło Uśmiech Fajna promocja. Można liczyć w najbliższej przyszłości na powtórkę? Szeroki uśmiech PozdrawiaM!
#3 | Jontek dnia 08.06.17 20:58
Też się załapałem, a ostatnio też szarpnąłem bonusa za piąte doładowanie gratis. Plus robi kawał dobrej roboty .

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający