Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

HD 6000. Pozostałe dekodery otrzymały aktualizację oprogramowaniaDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla pozostałych dekoderów HD 6000. Przypomnijmy, że w pierwszym etapie soft powędrował na 100 tysięcy tunerów, których moduły mieściły się w przedziale: 1776209110 - 1776359586. Najważniejsza zmiana w porównaniu z poprzednią wersją to nowy interfejs i wygląd menu.

Nowy soft został oznaczony numerem: 4.62.1.23. Wkrótce wszystkie dekodery serii HDxxxx otrzymają stosowną aktualizację.

Oprogramowanie aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania. W przypadku, gdy soft nie zostanie zaktualizowany automatycznie należy dokonać tego ręcznie (Menu / Ustawienia / Aktualizacja oprogramowania).
#1 | Radek dnia 09.06.17 13:48
Spoko ta aktualizacja. Mniej więcej o to chodzi, że jak już dobrze działa dekoder, to żeby przez aktualizację tylko go usprawnić, a nie pogorszyć. I to się zwykle Polsatowi udaje.
#2 | Jacekson dnia 10.06.17 12:17
Miałem szczęście i załapałem się w pierwszej turze Z przymrużeniem oka Bardzo fajna aktualizacja - dużo zmian na plus. Mam nadzieję, że nie jest ostatnia

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający