Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

V Mistrzostwa Polsat News w bieganiu już w najbliższą sobotęDrukuj

Polsat News (HD)10 czerwca w ramach organizowanego w Sulejówku X Biegu Marszałka, już po raz piąty, odbędą się "Mistrzostwa Polsat News". W zawodach wezmą udział pracownicy Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i firmy Polkomtel.

W biegu na dystansie 10 kilometrów wystartują m.in. Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat oraz Marcin Cholewiński, szef anteny Polsat News. Na starcie nie zabraknie dziennikarzy, prezenterów i reporterów Polsat News, wśród nich: Aleksandry Szutenberg, Wojciecha Szeląga czy Michała Steli.

Bieg Marszałka jest organizowany już po raz dziesiąty na pamiątkę osiedlenia się w Sulejówku Marszałka Józefa Piłsudskiego w dniu 13 czerwca 1923 roku. Zwycięzcą ubiegłorocznego biegu głównego na dystansie 10km został z czasem 31:56 Andrzej Starżyński z TKKF Chemik Elektrownia Puławy. Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Antonina Miłek, również reprezentująca barwy zespołu z Puław. Na metę dobiegła w czasie 37:02. Patronat medialny nad "X Biegiem Marszałka" objął Polsat News.

Mistrzostwa Polsat News odbywają się już po raz piąty. Wśród pracowników Telewizji Polsat od lat funkcjonuje silna drużyna biegaczy, która promuje bieganie jako najprostszą formę aktywności fizycznej. Stacja Polsat News od samego początku działalności wspiera szereg biegów w Polsce – zarówno poprzez relacje na antenie jak i udział dziennikarzy w zawodach.
#1 | Marek dnia 09.06.17 14:20
Nie wiedziałem nawet, że pracownicy Polsatu są tacy sprawni, żeby spokojnie takie dystanse biegać. No ale to by tłumaczyło, dlaczego w Polsacie tyle sportu pokazują. W końcu wysportowanym trzeba być, a sport w tv potrafi zainspirować.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający