Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

50 tys. dekoderów EVOBOX PVR z nowym oprogramowaniemDrukuj

Cyfrowy Polsat8 czerwca Cyfrowy Polsat udostępnił wybranym posiadaczom dekoderów EVOBOX PVR nowe oprogramowanie. Aktualizację oznaczoną numerem 2.1.2. otrzymało 50 tys. tunerów z zakresu modułów: 1845999370 – 1846147720.

Soft zmienia: nazwy stanu oszczędzania energii "Uśpienie" na "Szybki start"; pozycji w Opcje dla menu Wideo i Muzyki oraz dodaje: nowe pozycje satelitarne do wyboru w konfiguracji DiSEqC; tytuły plików multimedialnych w widokach miniatur; nowe opcje w Nagrania i Zaplanowane i możliwość anulowania nagrywania sezonu. Oprogramowanie dodało też funkcję udostępnienia funkcjonalności serwera DLNA udostępniającego pliki multimedialne wideo, zdjęcia i muzykę z podłączonego do dekodera dysku USB.

Aktualizacja wprowadziła także m.in. komunikat w przypadku braku zainstalowanych kanałów; poprawiła stabilność i wydajność oprogramowania; usprawniła zarządzanie folderami użytkownika, a także zoptymalizowała wybudzanie dysku twardego, odtwarzania napisów w plikach multimedialnych oraz współpracę z konwerterami SCR.

Soft aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania.
#1 | Jakub dnia 09.06.17 14:04
Ogólnie, to bardzo dobry sprzęt. I dobrze, że CP nie stoi w miejscu, tylko cały czas te dekodery aktualizuje. Zawsze to jakiś krok do przodu z obsługą.
#2 | mikun8 dnia 11.06.17 08:37
Wiele nie poprawiono .... a w dekoderze teraz trudno wywołać poprzez przycisk "i" dane dotyczące parametrów danego kanału ....A KIEDY ZOSTANIE ODBLOKOWANA OPCJA KANAŁY KODOWANE !!!!
#3 | Arek dnia 12.06.17 23:56
A kiedy pozostale dekodery HD xxxx dostana nowego softa? Bo na razie tylko HD 5000 i HD 6000 dostaly

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający