Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"Tropiciele zagadek" premierowo w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJam24 lipca kanał Polsat JimJam rozpocznie emisję serii animowanej "Tropiciele zagadek". W każdym odcinku mieszkańcy "Pośpiechowa" mają do rozwiązania jakąś zagadkę.

Seria powstała w oparciu o książki dla dzieci autorstwa bestsellerowego pisarza i ilustratora, Richarda Scarry’ego. W jednym z pierwszych odcinków bohaterowie będą próbowali rozwiązać zagadkę zniknięcia wielkiego jabłka ze sklepowej witryny. Seria przyczynia się do rozwijania w najmłodszych zdolności myślenia przyczynowo-skutkowego, umiejętności wyciągania wniosków z obserwowanych zjawisk, a także motywuje do poszukiwania odpowiedzi na pytania wspólnie z bajkowymi postaciami.

"Tropiciele zagadek" od 24 lipca w dni powszednie o 7:25 i 11:20 (po dwa odcinki), w weekendy o 7:25 (dwa odcinki) w Polsat JimJam.
#1 | Mikołaj dnia 16.06.17 17:56
Zapowiada się ciekawie, bo oryginał tzn. książki Scarry'ego są naprawdę dobrze napisane i zilustrowane. To powinna być dobra zabawa dla dzieci (akurat na start wakacji!). Coś mi się wydaje, że moje pociechy będą miały pociechę z Polsatu JimJam.
#2 | Jagoda dnia 26.06.17 14:10
Już mogę powiedzieć, że dzieciakom się podoba. I moja akceptacja też jest, czyli tu Polsat JimJam ma ode mnie plusa na wakację, bo będzie trochę spokoju od dzieci w wakacje!
#3 | Viking dnia 03.07.17 21:26
Dobrze, że jeszcze są kanały dla dzieci, które faktycznie są dla dzieci. Uśmiech
Ramówkę kanału Polsat JimJam można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....lsatjimjam

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający