Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowe zasady roamingu na terenie UE dla klientów Plusa i PlushaDrukuj

Plus15 czerwca Polkomtel wprowadza dla swoich klientów nowe rozwiązania dotyczące roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii, Liechtensteinu.


Zasada "W Unii jak w domu" w Plusie i Plushu oznacza, że klienci nie będą ponosili podczas swoich zagranicznych podróży dodatkowych opłat za korzystanie z połączeń głosowych, SMS, MMS i za usługi transmisji danych w ramach przyznanych pakietów roamingowych.

Zasady, jakie będą obowiązywały od 15 czerwca, zostają wprowadzone dla klientów wszystkich rodzajów ofert i usług: abonamentowej, mix oraz na kartę (prepaid) zarówno w ofertach głosowych, jak i internetowych.

Szczegółowe informacje dotyczące nowych zasad roamingu na terenie UE będą dostępne na plus.pl/aktualnosci-i-komunikaty.
#1 | Romek dnia 16.06.17 18:04
No i o to chodzi. W zasadzie to tego się po Plusie spodziewałem - jest ok i tak trzymać. Rozstawać się nie będziemy.
#2 | Gregor dnia 20.06.17 17:05
Też się spodziewałem, że Plus przygotuje coś całkiem przyzwoitego w roamingu. Teraz w zasadzie nie będzie się trzeba niczym przejmować, czy się jest za granicą czy w kraju. I to jest dobre rozwiązanie.
#3 | Jarek dnia 26.06.17 14:46
Termin dobry na to dostosowanie się do dyrektyw wybrał Plus. Akurat jak wyjeżdżam na wakacje. Kiedyś to nawet próbowałem za granicą kupować jakieś karty, żeby dzwonić, a teraz już to zupełnie zbędne będzie.
#4 | Bartek dnia 28.06.17 15:26
Są to dobre warunki, co Plus zaproponował, więc w zasadzie już nie ma co dyskutować na temat roamingu w tej sieci. Jest na tyle dobrze, że nie czuć, że się jest za granicą.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający