Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Wrocław w Rytmie Disco" z bardzo dobrą widownią w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat (HD)Emitowany w środowy wieczór na antenie Telewizji Polsat koncert "Wrocław w Rytmie Disco" oglądało średnio ponad 2,6 miliona widzów, co przełożyło się na 22,5% SHR w grupie wszystkich badanych oraz 26% SHR w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat był liderem w obu grupach.

Kontynuacja imprezy na antenie Disco Polo Music od godziny 23:20 cieszyła się również dużym zainteresowaniem. Średnio oglądało ją prawie 400 tysięcy widzów. Przełożyło się to na 5,2% udziałów w obu grupach. Łącznie na obu antenach koncert przez co najmniej 15 minut obejrzało prawie 5,3 mln widzów.


Dane: NAM/Polsat
#1 | Larry dnia 16.06.17 17:50
Świetna imprezka to i nie dziwi, że takie fajne wyniki oglądalności były dobre. Poza tym Polsat raczej wie, jakiej rozrywki Polacy potrzebują. I daje to Uśmiech
#2 | Filrob dnia 17.06.17 19:27
Koncert jak zwykle w wydaniu polsatu to znakomita impreza i świetna oglądalność i co więcej świadcząca o zapotrzebowaniu na tego typu wydarzenia.
#3 | Grzegorz dnia 20.06.17 17:07
hehe, "z bardzo dobrą widownią w kanałach Polsatu" - zgadza się to o mnie, oglądałem i dzięki za komplement, jestem bardzo dobrą widownią Szeroki uśmiech. Ale poważniej mówiąc, fajna impreza to i fajna widownia. Zależność jest dość prosta.
#4 | Mick dnia 23.06.17 14:10
Regularnie fajne imprezy muzyczne są w Polsacie i to jest mocny atut tej stacji. Poza tym dobre filmy są i piłka nożna, reprezentację pokazują. I to jest dla mnie najważniejsze, więc często oglądam Polsat.
#5 | Baltazar dnia 26.06.17 14:42
Musiało tak być, jak się ściągnie odpowiednią dozę ciekawych muzyków, da im się do dyspozycji dobrą scenę i sporo czasu, to wtedy jest dobra zabawa i duża oglądalność. A Polsat to ogólnie wie, jak to zrobić!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający