Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Sport pokaże galę ACB 63Drukuj

Polsat Sport (HD)Kanał Polsat Sport pokaże galę ACB 63, która odbędzie się 1 lipca w gdańskiej Ergo Arenie. Swoje umiejętności zaprezentują tam tacy zawodnicy jak Luke Barnatt, Adrian Zieliński, Piotr Hallmann czy Przemysław Mysiala.

Pierwotnie gala MMA miała odbyć się w Newcastle, lecz na skutek podwyższonego stanu zagrożenia terrorystycznego na Wyspach, włodarze postanowili przenieść wydarzenie do Gdańska.

Kibice, którzy 1 lipca wybiorą się do Ergo Areny lub włączą Polsat Sport, zobaczą m.in. walki Karola Celińskiego (13-6) z Brazylijczykiem Vinnym Magalhaesem (14-8) oraz Piotra Strusa (10-4) z angielskim zawodnikiem Andy DeVenta (15-11). Niewątpliwie sporo emocji sportowych wzbudzi polsko-polski pojedynek Adriana Zielińskiego (17-5) z Piotrem Hallmannem (16-6). Karta walk nie jest jest wypełniona do końca.

Gwarantem emocji podczas gali będą dodatkowe bonusy w wysokości 5000$, które organizacja będzie wypłacać wszystkim zawodnikom za skończenie walki przed czasem. To nowość, o której poinformował ostatnio przedstawiciel organizacji ACB na Europę, Baysangur Edelbiev.

Gala ACB 63, w sobotę, 1 lipca od godziny 18:00 w Polsacie Sport.
#1 | Vania dnia 18.06.17 15:21
Za tydzień gala boxing night, a za dwa transmisja z ACB63. Świetnie, że polsat promuje takie imprezy i robi z nich transmisje.
#2 | Grom dnia 20.06.17 17:09
Też mi się to podoba, bo w Polsacie i Polsacie sport znajdzie się masę sportów walki na wysokim poziomie. A do tego jest jeszcze przecież Polsat Fight!
#3 | mikun8 dnia 20.06.17 18:58
Szkoda że nie w PPV ....Uśmiech
#4 | Maciej dnia 23.06.17 14:08
PPV ma tę przewagę, że jest netto dostęp do całej imprezy. NIe ma reklam i to czasami jest dla człowieka ważne. może się po prostu skupić na tym co jest ważne. Czyli na walkach i analizach. Dlatego od czasu do czasu, jak uznam, że karta walk tego warta, to sobie od CP kupię ppv na taką galę.
#5 | Damian dnia 26.06.17 14:34
Ogólnie warto podkreślić, że Polsat robi fajną robotę z promowaniem sportów walki. Zawsze u nich był Polsat - jeszcze Gołotę u nich oglądałem, potem Adamka, a teraz do tego doszło mma. I to jest ok.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający