Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

3,7 mln widzów oglądało porażkę Polaków ze Słowacją w kanałach Polsatu (akt.)Drukuj

Polsat (HD)3,7 miliona widzów, to średnia łączna widownia dwóch anten meczu Polska – Słowacja podczas Mistrzostw Europy U-21, które od piątku rozgrywane są w Polsce. Nasza reprezentacja, uległa sąsiadom z południa 1:2.

Podczas emisji spotkania Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Obie anteny w trakcie meczu osiągnęły udziały: 28% w grupie 4+ i 32% w grupie 16-49. Spotkanie komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

Polacy po doskonałym początku i bramce strzelonej już w pierwszej minucie przez Patryka Lipskiego, z czasem oddali inicjatywę gościom i ostatecznie przegrali 1:2. W składzie Biało- Czerwonych znaleźli się młodzi piłkarze z pierwszej reprezentacji Adama Nawałki: Karol Linetty, Bartosz Kapustka czy Mariusz Stępiński.

Kolejne spotkanie grupowe reprezentacja Polski rozegra dziś ze Szwecją, a zmagania w pierwszej fazie zamknie meczem z Anglią 22 czerwca. Szanse na awans do półfinałów zachowamy tylko pod warunkiem wygranej. Początek transmisji dzisiejszego spotkania w Polsacie i Polsacie Sport o godzinie 20:00.

Aktualizacja (20.06): Poniedziałkowy mecz U-21 Polska - Szwecja oglądało w Polsacie i Polsacie Sport 3,7 mln widzów. Oba kanały w trakcie meczu osiągnęły udziały w rynku: 27,7% (grupa 4+) i 33% (16-49).


Dane: NAM/Polsat
#1 | Damian dnia 20.06.17 17:00
Szkoda, że przed telewizorami lepsze wyniki niż na boisku. Ale trzeba trzymać za naszych kciuki do końca. Mam nadzieję, że Polsat będzie mógł pokazać jak najwięcej meczów naszych chłopaków i że się w końcu odblokują.
#2 | Paserotti dnia 20.06.17 21:27
Pomimo że są to młodzieżowe ME to frekwencja zarówno na stadionach, jak i przed telewizorami jest znakomita. Polsat ma nosa do wielkich imprez.
#3 | Michum dnia 23.06.17 14:05
Szkoda, że już po turnieju dla naszych. Niestety, ale tym razem "duch Polsatu" nie zstąpił. No ale nie wina w tym Polsatu, tylko naszych młodocianych gwiazdorków. Wiele pracy przed nimi. A co do transmisji, dobrze, że resztę turnieju będzie można zobaczyć w Polsacie, bo kilka meczów było rzeczywiście kapitalnych.
#4 | Brandon dnia 26.06.17 14:32
Cóż, na kolejną okazję nasi piłkarze będą musieli czekać lata. Szkoda, bo własne boiska i te miliony widzów w Polsacie mogły im ustawić kariery na lata, solidnie wypromować. A tak - cóż zostaną zapamiętani, bo dużo ludzi ich widziało w Polsacie, ale czy dobrze skojarzeni, to wątpię.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający