Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Bonus 40% za pierwsze doładowanie w PlusieDrukuj

PlusUżytkownicy usług "na kartę" w sieci Plus mogą otrzymać aż 40% więcej wartości zasilenia. Promocja "Pierwsze doładowanie 40% gratis" trwa do 30 grudnia br, a minimalne doładowanie to 20 zł.

Promocja "Pierwsze doładowanie 40% gratis" dotyczy klientów wszystkich usług "na kartę" w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.

Z promocji może skorzystać każdy klient, który w ciągu ostatnich 365 dni nie dokonał zasilenia swojego konta na www.doladuj.plus.pl i www.doladuj.plushbezlimitu.pl oraz w bankowości elektronicznej i w Internecie.

Bonus jest przyznawany klientom, którzy zasilą swoje konto za minimum na 20 zł na stronie www.doladuj.plus.pl i www.doladuj.plushbezlimitu.pl.

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia. Można go wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Promocja "Pierwsze doładowanie 40% gratis" trwa od 20 czerwca do 30 grudnia 2017 r.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji na www.doladuj.plus.pl.
#1 | Miłek dnia 20.06.17 17:11
Miły bonusik. A trzeba pamiętać, że Plus daje też 5-te doładowanie gratis. Jak tego się zbierze, to jest tego trochę!
#2 | Rajmund dnia 23.06.17 15:08
Zawsze powtarzam, że karta w Plusie to opłacalna sprawa. Dobry operator, tani, z bonusami, z dobrą siecią, stabilnymi połączeniami. W zasadzie nic mi więcej potrzebne nie jest.
#3 | Polak dnia 26.06.17 14:31
Bonusy bonusami, wiadomo że cieszą, ale Plus to przede wszystkim dobra sieć i zasięg. Poza tym, zawsze jakby coś się działo, to jest pewność, że Plus to poprawi, naprawi itd.
#4 | Jarek dnia 28.06.17 15:27
Oprócz tych stałych czyli na pią-te i na pierwsze internetowe doładowanie Plus potrafi jeszcze często robić promocje okazjonalne, tak że to się w Plusie na prawdę dobrze układa i rozkłada i opłaca się mieć kartę.
#5 | Piotrek dnia 31.07.17 14:00
Pod względem promocji na doładowaniach to Plus dobrze wygląda. Praktycznie co doładowanie można coś tam dla siebie uszcznkąć.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający