Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Drużyna Grupy Polsat na III Biegu Konstancińskim im. Piotra NurowskiegoDrukuj

Polsat (HD)Już w najbliższą niedzielę 25 czerwca drużyna "Polsat Biega" wystartuje w III Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego. Sponsorem strategicznym tegorocznego biegu jest operator sieci Plus, a Polsat News został patronem medialnym tego wydarzenia.

III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego na dystansie 10 kilometrów rozpocznie się o godzinie 10:00. Celem zawodów jest promowanie idei zdrowego i aktywnego stylu życia. Wydarzenie to jest też hołdem złożonym Piotrowi Nurowskiemu, Prezesowi Polskiego Komitetu Olimpijskiego, wcześniej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i przez wiele lat mieszkańcowi Konstancina, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Organizatorami biegu są DEM’a Promotion Polska oraz Stowarzyszenie "Sport Dzieci i Młodzieży". Patronat Honorowy nad imprezą objęli: Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna Kazimierz Jańczuk, Urząd Marszałkowski Mazowsze, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Muzeum Sportu i Turystyki, Stowarzyszenie Przyjaciół Warszawy, Fundacja Krewniacy, Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM. Patronem medialnym imprezy biegowej jest Polsat News.

Sponsorem strategicznym III Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego jest operator sieci Plus, który zaprasza wszystkich chętnych do specjalnej strefy przygotowanej przez firmę Samsung. Przewidziano w niej różnorodne atrakcje i aktywności zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a także możliwość poznania najnowszych produktów telekomunikacyjnych koncernu firmy Samsung. Strefa będzie dostępna od godz. 9:00 do 15:00 i mogą z niej skorzystać całe rodziny.
#1 | Maniek dnia 23.06.17 13:57
Trzymak kciuki za ekipę Polsatu! Swoją drogą, nic bardziej społecznie nie przysługuje się zdrowotności niż ruch. Więc to warto i należy promować, na przykład przez takie biegi.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający