Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Damian Michałowski poprowadzi program "Wyspa przetrwania" w Polsacie (foto)Drukuj

Polsat (HD)Dziennikarz Radia Zet Damian Michałowski poprowadzi nowy program Telewizji Polsat "Wyspa przetrwania". Przygodowe reality show, które widzowie zobaczą na antenie jesienią, stacja zrealizuje na jednej z wysp archipelagu Fidżi.


Zakochany w małym synku i żonie. W życiu pracowity i pokorny perfekcjonista. Jak przyznaje jest uzależniony od orzechów nerkowca i kaszanki, uwielbia też karkówkę z grilla, z którą ciężko mu się będzie rozstać podczas pracy na planie programu. Podróżuje i prywatnie i zawodowo. Był w Tajlandii, Izraelu, Kanadzie i kilku krajach w Europie, w tym w bliskich jego sercu Włoszech, ze względu na Dolomity i narciarstwo, które uprawia. Jego pasją jest sport. Studiował a Warszawie, gdzie ukończył dwa wydziały na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji, a także Wydział Dziennikarstwa). Od 18 roku życia związany z rozgłośniami, najpierw zielonogórskimi - Radiem Zielona Góra i Radiem Index, następnie z Radiem TOK FM, a od 2010 roku z Radiem Zet.


Damian Michałowski


Na planie "Wyspy przetrwania" czeka go nie mniej trudne zdanie niż śmiałków, którzy wezmą udział w programie. Prowadzący zamieszka w pobliżu jednej z wysp archipelagu Fidżi, gdzie w spartańskich warunkach i tropikalnym klimacie rajskiej wyspy rozegra się walka w ekstremalnych konkurencjach o nagrodę główną.

Prowadzący i 16 śmiałków wśród których jest m.in. hodowca bydła, architektka krajobrazu, pilot wycieczek, mechanik, księgowa czy dyrektor banku wyruszyło już na wyspę, która przez miesiąc będzie ich domem.


Foto: WBF/Polsat
#1 | Maciek dnia 23.06.17 13:42
Nie znam gościa, bo nie lubię radia, ale z opisu wynika, że program może być bardzo ciekawy. Polsat w końcu wie, jak to robić, żeby przyciągnąć do siebie widzów.
#2 | Radoms dnia 23.06.17 14:50
To będzie hit! Uśmiech Świetny prowadzący i sam pomysł na program genialny! Brawo Polsat!
#3 | Cleos dnia 23.06.17 20:51
Nowe show polsatu będzie z pewnością popularne tym bardziej, że uczestnicy będą konkurować na wyspie tropikalnej.
#4 | Mirek dnia 24.06.17 22:41
Program taki jak Wyspa Robinsona czy jak to się kiedyś nazywało, więc jakby Polsat nie odkrył nowości. Jednak na pewno produkcja będzie na najwyższym poziomie - z tego akurat Polsat jest znany i widać to na każdym kroku...
Prowadzący - a kto to ???
#5 | Fomfel dnia 26.06.17 14:27
Prowadzący jest spoko, parę razy się na niego natknąłem w różnych sytuacjach i powinien temat ogarnąć. Szykuje się że Polsat zrobi świetne show.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający