Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PRZELEWY SMS I SMS BANKOMAT: NOWE FUNKCJONALNOŚCI KONTA AVOCADODrukuj

Plus
Klienci sieci Plus korzystający z innowacyjnego konta bankowego Avocado, jako pierwsi w Polsce mogą wykonywać proste operacje finansowe za pośrednictwem SMS-ów. Aby szybko i bezpiecznie przelać pieniądze, nie trzeba tracić czasu na wypełnianie rubryczek, a wybierając się po gotówkę do bankomatu, pamiętać o zabraniu karty. Od teraz wystarczy wyjąć z kieszeni telefon!

Telefon komórkowy i konto bankowe to zgrany duet wie o tym każdy, kto zdecydował się otworzyć konto Avocado w Banku Zachodnim WBK oferowane klientom sieci Plus. Uruchomione dziś kolejne funkcjonalności sprawiają, że obsługa konta Avocado za pośrednictwem telefonu jest jeszcze wygodniejsza.

Przelewy SMS umożliwiają przesyłanie pieniędzy z konta bez konieczności logowania się do aplikacji m-bankingowej lub na stronie internetowej. Nie musimy nawet pamiętać numeru konta odbiorcy, jedynie numer jego telefonu. Co więcej, przelewy za pośrednictwem tej usługi można wykonać zarówno do osób posiadających pakiet Avocado, jak i do tych, które go jeszcze nie mają, a nawet nie są użytkownikami komórek w sieci Plus (wystarczy, że w kilku prostych krokach aktywują usługę Przelewy SMS po otrzymaniu przelewu). Odbiorca pieniędzy może od razu skorzystać z nich podczas zakupów w Internecie, przelać je na inne konto, albo wypłacić

Na przykład w bankomacie. Wtedy przyda się kolejna nowość w Avocado, czyli Bankomat SMS. Ta nowatorska usługa pozwala realizować wypłaty gotówkowe w bankomatach sieci BZ WBK przy pomocy telefonu komórkowego, bez konieczności używania plastikowej karty. Jeśli chcemy wypłacić gotówkę, po prostu wysyłamy SMS, by po chwili dostać unikatowy kod, dzięki któremu dokonamy transakcji w bankomacie.

Avocado to konto bankowe z wydaną do niego kartą płatniczą i usługami bankowości elektronicznej prowadzone przez Bank Zachodni WBK specjalnie dla klientów indywidualnych sieci Plus. Dzięki Avocado otrzymujemy nowoczesne, funkcjonalne konto, a dodatkowo możemy obniżyć swoje rachunki za telefon w sieci Plus.

Szczegółowy opis obu usług jest na: m-avocado.pl/przelewy-sms oraz na m-avocado.pl/bankomat-sms

źródło: Plus
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający