Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Dwa razy więcej GB w e-sklepie PlusaDrukuj

PlusZnów można mieć 100 GB w abonamencie za 49,99 zł w ofercie dostępnej wyłącznie na www.plus.pl. Z promocji "2x więcej GB" można skorzystać do 30 czerwca br.


Klienci, którzy skorzystają z oferty otrzymają:
* podwojony podstawowy pakiet danych, czyli 100 GB za 49,99 zł/mies.,
* LTE bez limitu danych w cenie abonamentu,
* dostęp do rozrywki przez pierwsze dwa miesiące bez opłat:
# pakiety serwisu IPLA – IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI,
# HBO GO.

W ramach promocji oferowany jest też router domowy Huawei B315s LTE pozwalający na pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s i zapewniający dostęp do Internetu nawet dla 32 urządzeń jednocześnie.

Więcej informacji na www.plus.pl i w regulaminach promocji.
#1 | Wigor dnia 23.06.17 13:30
Dobry net, z tego co słyszałem i sprawdzałem u znajomych. A w tej ofercie, przy takiej promocji, to chyba najlepsza oferta na net lte. Tu się warto do Plusa przekonać.
#2 | Marek dnia 26.06.17 14:25
Pewnie, że znakomita oferta. Plus od lat słynie z tego, że mają świetną sieć lte (w końcu jako pierwsi ją przyzwoicie zbudowali) i to się nie zmienia. A przy tej promocji to raczej nie spodziewałbym, żeby można było dostać net mobilny gdzie indziej taniej.
#3 | Paolo dnia 28.06.17 15:24
Przyzwoita sieć, dobrze działający net, dobry zasięg, niezła szybkość. W zasadzie tyle o necie z Plusa można powiedzieć.
#4 | Piter dnia 16.07.17 14:46
Oferta interesująca zwłaszcza, że Plus ma największy zasięg i co ważne większość nadajników działa już w technologii Advanced.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający