Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"Lato Polsat News" w wakacyjne weekendy w Telewizji Polsat i Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)Od 24 czerwca, przez kolejne 10 tygodni, w wybranych miejscach w Polsce będzie gościć akcja "Lato Polsat News". Relacje na żywo, rozmowy z interesującymi gośćmi będzie można zobaczyć na antenach Polsatu i Polsatu News.

Polsat News w letnie weekendy będzie gościć w najbardziej malowniczych zakątkach Polski, które warto odwiedzić w trakcie wakacji. W każdą sobotę i niedzielę w poranny paśmie "Nowy Dzień z Polsat News", w godzinach 6:00 - 10:00 widzowie zobaczą m.in. relacje na żywo zarówno z tych najbardziej ulubionych miejscowości wypoczynkowych Polaków, jak i tych nieco mniej znanych, ale wartych odwiedzenia. Dziennikarze Polsat News będą rozmawiali zarówno z pasjonatami i znawcami danych miejsc, ale także z turystami oraz mieszkańcami polskich pereł turystycznych, do jakich zawita ekipa Polsatu.

Pasmo uatrakcyjnią wakacyjne prognozy pogody z informacjami m.in. o temperaturach wody akwenów i kąpielisk czy warunkach pogodowych panujących na górskich szlakach, tak aby wszyscy wypoczywali w spokoju i bezpiecznie.

Terminarz i miejsca, w których zagości akcja "Lato Polsat News":
* 24-25 czerwca – Kołobrzeg
* 1-2 lipca – Jarosławiec
* 8-9 lipca – Krynica Morska
* 15-16 lipca – Arłamów
* 22-23 lipca – Otwock
* 29-30 lipca – Tykocin
* 5-6 sierpnia – Gdynia
* 12-13 sierpnia – Białka Tatrzańska
* 19-20 sierpnia – Rajgród
* 26-27 sierpnia – Zakopane

Gospodarzami porannego pasma "Nowy Dzień z Polsat News" w wakacyjne weekendy będą Beata Cholewińska, Joanna Górska oraz Michał Giersz.
#1 | Kamil dnia 26.06.17 14:14
Pomysł ciekawy. Wakacje są, to i z porannym pasmem w Polsacie News też powinno być kapkę luźniej. A taki wyjazdowo wakacyjny akcent to właśnie najlepszy pomysł.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający