Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat i Radio ZET ze wspólnym koncertem w KołobrzeguDrukuj

Polsat (HD)W niedzielę, 9 lipca, Telewizja Polsat pokaże koncert w ramach letniego cyklu "Przebojowe lato", współorganizowany z Radiem ZET. Impreza odbędzie się w Kołobrzegu, na scenie nad morzem, koło Kamiennego Szańca.

W trakcie wydarzenia słuchacze Radia ZET i widzowie Telewizji Polsat wybiorą przebój wieczoru. Na koncercie zobaczymy polskich i zagranicznych wykonawców. Wystąpią m.in. Grzegorz Hyży, Urszula, Natalia Szroeder, Kasia Cerekwicka, Red Lips, Sarsa, Ewa Farna, Måns Zelmerlöw, Mahan Moin i Gromee. W Kołobrzegu zaśpiewa również finalistka ostatniej edycji "Idola" - Karolina Artymowicz.

Gospodarzami koncertu będą Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET i Maciej Dowbor. Początek transmisji o godz. 20:05 w Polsacie.
#1 | Remek dnia 26.06.17 14:11
Wygląda na to że połączone siły Polsatu i Zetki to duża moc. Gwiazdki są, prowadzący też ciekawi, więc nic tylko siąść przed telewizor i oglądać, i słuchać.
#2 | Arek dnia 28.06.17 15:17
Imprezki muzyczne w Polsacie zawsze dobrze wychodzą. Dlatego wydaje mi się, że najlepiej byłoby, żeby to Polsat zorganizował festiwal w Opolu!. To byłoby coś pięknego.
#3 | Malimut dnia 29.06.17 12:54
Polsat to ma rozmach z tymi koncertami Uśmiech Kolejna świetna imprezka się szykuje. Tym razem z "Zetką" czyli połączenie mojego ulubionego radia z moim ulubionym kanałem Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający