Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat i Disco Polo Music z transmisją koncertu "Roztańczony PGE Narodowy 2017". Wystąpią Zenek Martyniuk, Boys i WeekendDrukuj

Polsat (HD)W tym roku koncert "Roztańczony PGE Narodowy" odbędzie się 23 września. Impreza, tak jak w ubiegłym roku, transmitowana będzie w Telewizji Polsat i na kanale Disco Polo Music.

Na scenie PGE Narodowego w Warszawie zobaczymy najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo. Wystąpią m.in.: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Boys, Weekend, After Party, Mig, Defis, Long & Junior, Jorrgus, Exaited, Top Girls, Extazy, Milano, The Lovers i Calibra. Kolejne nazwiska organizatorzy podadzą niebawem.

Ubiegłoroczna, premierowa odsłona koncertu, zanotowała bardzo dobrą oglądalność. W Polsacie koncert śledziło średnio prawie 2,8 miliona widzów z udziałami na poziomie 18,5% w grupie wszystkich badanych oraz 19,7% w grupie 16-49. Na antenie Disco Polo Music wydarzenie oglądało średnio 341 tysięcy widzów, uzyskując 2,7% SHR w grupie 4+ oraz 3,8% SHR w grupie komercyjnej.
#1 | James dnia 04.07.17 15:39
Przeciw disco polo nie mam nic, choć zupełnie nie moja to estetyka. Ale rozumiem, że wielu ludzi uwielbia ten gatunek muzyki, więc Polsat na pewno dobrze robi, że daje takie relacje. Za to fajne jest, że w Polsacie są też i inne wydarzenia muzyczne.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający