Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Znamy pierwszego uczestnika ósmej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomoPierwszym potwierdzonym uczestnikiem ósmej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jest Katarzyna Moś. Wokalistka reprezentowała Polskę podczas 62 Konkursu Piosenki Eurowizji 2017 w Kijowie. Brała również udział trzeciej edycji talent show Polsatu "Tylko muzyka. Must be the music", w którym dotarła do finału.

Katarzyna Moś

Katarzyna Moś współpracowała z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna "Pasja Świętego Marka". Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu "Król Lear" Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Występowała w zespole "The Pussycat Dolls Burlesque Review". Brała udział w kompozycji Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". W 2015 roku ukazał się jej debiutancki album "INSPINATION".

Nowa edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" już od jesieni w Polsacie.


Foto: facebook.com/kasiamospl
#1 | Janas dnia 04.07.17 15:32
Myślę że ta Pani jak najbardziej zasłużenie zasłużyła na udział w programie Polsatu. Sama jest bardzo utalentowana a teraz zobaczymy jak sobie poradzi aktorsko i wokalistycznie z różnymi zadaniami aktorskimi i wokalnymi z których przecież program słynie!
#2 | Boszka dnia 05.07.17 14:26
Ładna, w dodatku z ciekawym głosem więc może być jedną z faworytek Tańca. Polsat raczej nie będzie miał problemów z zapełnieniem programu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający