Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Aleksandra Gintrowska i Kacper Kuszewski wystąpią w "Twoja twarz brzmi znajomo" (akt.)Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomoPoznaliśmy kolejnych dwóch uczestników ósmej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Do Katarzyny Moś dołączyli piosenkarka Aleksandra Gintrowska i aktor Kacper Kuszewski.

Aleksandra Gintrowska to młoda piosenkarka, modelka, aktorka. Absolwentka wydziału śpiewu operowego i sztuk dramatycznych na Kingston University w Londynie. Aleksandra Gintrowska ma na koncie występy w spektaklach musicalowych i burleskowych w Londynie, a także w filmach pełnometrażowych. Swoją karierę rozwija w USA. Była jedyną Polką na gali Grammy Awards 2016.

Aleksandra Gintrowska

Kacper Kuszewski - aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Zagrał ponad 30 ról w dubbingu, użycza głosu m.in. disneyowskiej Myszce Mickey. Dużą popularność przyniosła mu rola Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość", którą kreuje od roku 2000. Jest zwycięzcą XIII edycji "Tańca z gwiazdami" (w parze z Anną Głogowską) a w III edycji "Jak oni śpiewają" doszedł do finału i zajął trzecie miejsce.
Kacper Kuszewski

Ósma edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" już we wrześniu w Polsacie.

Aktualizacja (06.07): W show wystąpi również aktorka Beata Olga Kowalska.
Aktualizacja (07.07): Wokalistę Krzysztofa Antkowiaka także zobaczymy w "Twoja twarz brzmi znajomo".


Foto: TVP/facebook.com
#1 | Larry dnia 11.07.17 16:44
Dla mnie najważniejsze, że potwierdzono udział Pani Ani Dereszowskiej w programie. To będzie mocny punkt tej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jest szansa, że to będzie najlepsza edycja programu Polsatu, bo bardzo jej kibicuję i uważam, że to prawdziwa gwiazda.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający