Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: Dekodery Mini HD 2000 otrzymały nowe oprogramowanieDrukuj

Cyfrowy PolsatW dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla dekoderów Mini HD 2000. Nowy soft otrzymał nr. 4.70.1.23 i został wysłany do wszystkich posiadaczy tego modelu. W najbliższym czasie nowe firmware otrzymają ostatnie dwa modele z oferty operatora, HD 5500s oraz PVR HD 7000.

Nowe oprogramowanie wprowadza m.in. nowy interfejs oraz wygląd menu. Zmiany nastąpiły także w nawigacji oraz w zarządzaniu kanałami i listami ulubionych. Docelowo wszystkie tunery serii HDxxxx zostaną wzbogacone o nowy soft.

Oprogramowanie aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający