Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Tak już bez Ciebie" zespołu Piękni i Młodzi Hitem Lata na Disco Hit Festival Kobylnica 2017Drukuj

Polsat (HD)Widzowie Telewizji Polsat wybrali Hit Lata na Disco Hit Festival Kobylnica 2017. W konkursie SMS-owym najwięcej głosów uzyskała piosenka "Tak już bez Ciebie" zespołu Piękni i Młodzi. To już ich trzecie zwycięstwo w plebiscycie tego festiwalu. Werdykt ogłosiła Magdalena Skibicka, szefowa kanału Disco Polo Music.

Piękni i Młodzi - "Tak już bez Ciebie"

W konkursie na Hit Lata 2017 wzięło udział kilkanaście zespołów.

Podczas Disco Hit Festival Kobylnica 2017 grupa Piękni i Młodzi świętowała swój jubileusz 5-lecia na scenie. Z tej okazji odebrała okolicznościową statuetkę z rąk Daniela Kroka, reprezentującego firmę Goliat, producenta stacji Disco Polo Music.

Zespół założony przez Magdalenę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego szturmem zdobył popularność w całej Polsce, sięgając po nagrodę Hit Lata w 2014 roku za piosenkę "Niewiara" oraz w 2016 roku za "Zastanawiam się". Byli również pierwszą w historii grupą disco polo, która awansowała do finału show "Tylko muzyka. Must be the music", emitowanego na antenie Polsatu.

W ciągu pięciu lat Piękni i Młodzi wydali album "Niewiara" oraz pięć singli, z których "Jedno słowo" z 2015 roku uzyskał status diamentowego, natomiast ubiegłoroczne "Tak już bez Ciebie" i "Zastanawiam się" pokryły się odpowiednio poczwórną i podwójną platyną. Podczas Disco Hit Festival Kobylnica 2017 zaprezentowali m.in. przebój "Ona jest taka cudowna", do którego teledysk został obejrzany już w internecie prawie 52 miliony razy.

Disco Hit Festival Kobylnica 2017 prowadzili Sławomir i Norbi. Koncert transmitowany był na antenie Telewizji Polsat, Disco Polo Music, a także w IPLI.
#1 | Szaman dnia 11.07.17 16:36
Ja się zgadzam, zdecydowanie dla mnie to hit lata. A cała imprezka świetna, fajnie, że Polsat ją relacjonował, bo było sporo sporo bardzo przyjemnie spędzonego czasu przy tym.
#2 | Antonina dnia 11.07.17 18:27
Kolejna znakomita impreza, która transmitował Polsat. Brawo oby więcej.
#3 | Fan dnia 13.07.17 09:39
Powiem tak - nigdy Disco Polo nie było dla mnie muzyką do słuchania. Ale doceniam ludzi, którzy jej słuchają. A jeszcze jak przez przypadek - nie powiem przez przypadek - obejrzałem kawałek koncertu i zobaczyłem ludzi, którzy się świetnie bawili to utwierdziłem się w przekonaniu, że każdy słucha tego co mu pasuje, a telewizja jest po to, żeby im to ułatwiać.
#4 | Jurek dnia 17.07.17 22:46
Podzielam zdanie "Fan" - jakoś to do mnie nie przemawia, ale każdy ma swoje upodobania muzyczne i słucha tego co mu pasuje. A dobrze, że Polsat otwiera się na wszystkie rodzaje muzyki - nawet na taką łatwą i przyjemną
#5 | Viking dnia 31.07.17 22:56
A ja uważam, że tego disco polo jest jakby trochę za dużo. Oczywiście każdy słucha tego, czego chce, ale disco polo od pewnego czasu ponownie zalewa Polskę. Smutek
Ramówkę Polsatu można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....cja/polsat

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający