Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski kolejnymi uczestnikami VIII edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" (akt.)Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomoW ósmej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpią aktorzy Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. Tym samym znamy już siedmiu z ośmiu uczestników jesiennej serii show.

Marcel Sabat - aktor filmowy i teatralny. Występował w serialu "M jak miłość" oraz filmach "Facet (nie)potrzebny od zaraz", "Nieulotne", "Kamienie na Szaniec", "Persistence" i "1920. Wojna i miłość".

Mariusz Ostrowski to aktor znany z serialu "Blondynka" i filmu "Jestem twój".

Przypomnijmy, że potwierdzonymi nazwiskami ósmej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" są także: wokalistki Katarzyna Moś i Aleksandra Gintrowska, aktorka Beata Olga Kowalska, aktor Kacper Kuszewski oraz wokalista Krzysztof Antkowiak.

Aktualizacja (10.07): Aktorka Anna Dereszowska jest ósmą, ostatnią uczestniczką formatu.
#1 | Lao Tsy dnia 11.07.17 16:34
Nieźle, zresztą jak zawsze, się ten programik Polsatu zapowiada. Grono bohaterów się wykrystalizowało i znając możliwości wokalne i aktorskie poszczególnych uczestników, można sobie obiecywać bardzo ciekawą edycję.
#2 | Zorka dnia 11.07.17 18:49
Cieszy mnie kontynuacja tego programu, ale z drugiej strony Polsat zdjął mój ulubiony taniec z gwiazdami. Myślę, że to tylko przerwa jednosezonowa.
#3 | Nenoko dnia 13.07.17 22:19
To już będzie VIII edycja a mnie się ten program w ogóle nie nudzi Uśmiech Genialny jest! Czekam na start nowej serii! Z przymrużeniem oka Pozdrawiam!
#4 | Jerzy dnia 13.07.17 23:46
Od kiedy Polsat pokazał to show, to jestem zdania, że żaden inny program rozrywkowy w Polsce nie jest od tego ciekawszy i tak zwyczajnie po ludzku - lepszy. Wysoka jakość wykonów jest znakiem markowym TTBZ.
#5 | Yvonne dnia 26.07.17 14:45
Uwielbiam te show. Co odcinek jest zawsze coś zaskakującego, a uczestnicy zawsze pokazują świetny warsztat aktorski i muzyczny. To jest główny powód, że ten program polsatu tak bardzo lubię, a nowi uczestnicy z pewnością nie zawiodą.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający