Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT NAJPOPULARNIEJSZY W 2011 ROKUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Polsat Sport to najpopularniejszy kanał sportowy w Polsce w 2011 roku. Podobnie jak w 2010 roku Polsat Sport nie dał szans konkurencji i obronił pozycję lidera. Polsat Sport osiągnął w 2011 roku średnią oglądalność na poziomie 0,65% w obu grupach audytoryjnych poprawiając wynik z ubiegłego roku i umacniając się na pozycji najchętniej oglądanego kanału sportowego w Polsce.

Na kolejnych miejscach znalazły się stacje: Eurosport (0,55% w grupie 4+ i 0,41% w grupie 16-49) oraz TVP Sport (0,20% w obu grupach) (dane Nielsen Audience Measurement).

Piątą pozycję z wynikiem 0,17% w obu grupach audytoryjnych zajął Polsat Sport Extra, a Polsat Futbol poprawił wynik oglądalności w stosunku do 2010 roku o połowę. Wśród 10 najchętniej oglądanych transmisji ubiegłego roku na antenie Polsatu Sport prym wiodła siatkówka. Prawie milionową widownię miało finałowe spotkanie w Lidze Światowej Brazylia – Rosja, niemal 850 tys. widzów oglądało spotkanie Polska Czechy w czasie wrześniowych Mistrzostw Europy w siatkówce, a 830 tys. widzów przyciągnął mecz Polaków z Brazylią podczas rozgrywanego w grudniu Pucharu Świata w siatkówce mężczyzn.

źródło: Polsat Sport
#1 | Prokop dnia 15.01.12 12:53
Nie dziwi mnie ten ranking. Polsat Sport jest najlepszym kanałem sportowym. Spory swój sukces zawdzięcza siatkówce, która jest sztandarową dyscypliną Polsatu. Ale też cały ogrom wszelakich innych sprawia, że coraz więcej widzów włącza PS.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający