Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Udany weekend Polsatu dzięki koncertom na żywoDrukuj

Polsat (HD)W miniony weekend Telewizja Polsat pokazała dwa plenerowe koncerty - Disco Hit Festival Kobylnica oraz "Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu". Obydwa zanotowały bardzo dobre wyniki, a stacja z: 10% udziałami w rynku w grupie 4+ oraz 11,2% w grupie 16-49 wyprzedziła konkurencję i została liderem weekendu - informuje nadawca.

W piątkowy wieczór ponad 2,2 mln widzów bawiło się wraz z wiernymi fanami muzyki tanecznej w Kobylnicy. Transmisja koncertu na antenach Telewizji Polsat oraz Disco Polo Music przyciągnęła przed telewizory co piątego oglądającego. Obie stacje zgromadziły udziały w rynku na poziomie 18,3% wśród wszystkich badanych oraz 21,3% w grupie komercyjnej. Disco Hit Festival był najchętniej oglądaną pozycją programową w tym paśmie.

Z kolei "Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu" oglądały w niedzielny wieczór prawie dwa miliony widzów. Polsat zanotował 14-procentowe - wśród wszystkich oglądających i 16-procentowe - w grupie komercyjnej udziały w rynku, co podobnie jak w piątkowy wieczór, pozwoliło mu uzyskać pozycję lidera pasma.

Disco Hit Festival Kobylnica 2017 poprowadzili: Sławomir i Norbi, natomiast "Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu" Agnieszka Kołodziejska, Paulina Sykut – Jeżyna i Maciej Dowbor. Niespodzianki dla widzów przygotował natomiast Kamil Nosel.


Dane: NAM/Polsat
#1 | Poniedziałek dnia 11.07.17 16:31
Super były te koncerty. Dobrze się oglądało i słuchało. Polsat daje radę w rozrywka. Ale to w sumie nie żadne odkrycie, tak jest od lat.
#2 | Robert dnia 13.07.17 09:50
No z tym Disco to było trochę ciężko, ale już Przebojowe Lato to faktycznie fajny koncert był. Polsat w ogóle ma dużo transmisji na żywo i to mi się podoba, bo nie ma kasy i czasu, żeby jeździć na wszystkie koncerty. Parę można obskoczyć, ale na wszystkie Uśmiech
#3 | Nejko dnia 13.07.17 22:14
Dużo imprez na żywo w polsacie ostatnio można było zobaczyć. Ludzie lubią takie rzeczy oglądać - co pokazują wyniki oglądalności.
#4 | Makintosz dnia 13.07.17 23:45
Fakt, pozytywem w Polsacie jest to co pisze robert. Sporo tych imprez plenerowych, w różnych zakątkach kraju jest pokazywanych na żywo a przecież nie wszędzie się zajedzie, bo doba ma tylko 24 godziny. A Polsat to pokazuje, więc zabawa jest prawie taka, jakby się było na miejscu.
#5 | Olo dnia 17.07.17 22:39
I najważniejsze, że dla każdego. Od disco polo, którego w ogóle nie słucham - ale jest masa ludzi, która się przy tym dobrze bawi, po koncerty wakacyjne przy polskiej muzyce.
Do tego nie można zapomnieć o kabaretach, które już chyba tylko w Polsacie są Uśmiech
#6 | Gucio dnia 26.07.17 15:23
Zawsze takie imprezki ludzi interesują, więc Polsat często je pokazuje. Ostatnio np. świetne były kabarety!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający