Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA na telewizorach Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVCDrukuj

IPLAUżytkownicy telewizorów Smart TV Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC mogą korzystać z materiałów dostępnych za pośrednictwem aplikacji telewizji internetowej IPLA. Wśród proponowanych treści znalazły się popularne seriale i programy rozrywkowe Telewizji Polsat, bajki dla najmłodszych oraz wydarzenia sportowe.

Usługi dostępne są dla widzów dzięki umowie podpisanej między Cyfrowym Polsatem, operatorem największej polskiej platformy satelitarnej i dostawcą nowoczesnych usług multimedialnych, a firmą Vestel – jednym z największych w Europie producentów sprzętu RTV i AGD.

Teraz także użytkownicy telewizorów Smart TV marki Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC mogą korzystać z aplikacji IPLA. Widzowie znajdą w niej tysiące godzin rozrywki dostępnej zupełnie za darmo. Dawkę relaksu zapewnią kultowe seriale, popularne programy rozrywkowe, wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, talk-show i programy przyrodnicze, jak również programy informacyjne, publicystyczne i ekonomiczne. IPLA nie zapomniała także o najmłodszych widzach, którzy mogą cieszyć się bezpiecznymi i dostosowanymi do ich wieku bajkami i serialami.

Wśród bezpłatnych materiałów dostępnych na telewizorach Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC dostępne są m.in.:
* Znane i lubiane seriale i programy rozrywkowe Telewizji Polsat, w tym: "Przyjaciółki", "Niania w wielkim mieście", "Daleko od noszy – Reanimacja", "Ameryka marzeń", "Świat według Kiepskich", "Pierwsza miłość", "Zdrady", "Trudne sprawy", "Pielęgniarki", "Dlaczego ja?", "Ewa gotuje", "Na ratunek 112", "Rinke za kratami", "Nasz nowy dom", "Kabaret na żywo", "Gliniarze" i wiele innych.
* Przygotowane z myślą o najmłodszych bajki, a wśród nich: "Nowe przygody Misia Uszatka", "Opowiadania Muminków", "Parauszek i przyjaciele", "Baśniowa kolekcja".

Właściciele telewizorów Toshiba, Hitach, Telefunken i JVC mogą skorzystać z pakietu IPLA EXTRA umożliwiającego oglądanie wszystkich materiałów bez reklam. Cena pakietu to 4,90 zł/mies., a dzięki promocji można go przetestować przez pierwszych 14 dni za darmo.
#1 | Siergiej dnia 26.07.17 15:20
Ja akurat mam iplę przy cp i spoko to jest serwis. Podaje praktycznie wszystko to co jest dostępne w samym CP, ale można to sobie dozować w odpowiednich dla siebie momentach.
#2 | radek dnia 27.07.17 09:44
Właśnie jestem na etapie wymiany telewizora i muszę się rozejrzeć za tymi modelami. Dużo korzystam z Ipli, ale szczerze wolę na TV niż kompie, Dobrze, że coraz więcej modeli daje nam taką możliwość.
#3 | Grop dnia 27.07.17 22:34
Ja korzystam z Ipli przez Android TV - świetna apka i jeden z najlepszych playerów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający