Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

National Geographic i Cyfrowy Polsat z 7. edycją konkursu fotograficznegoDrukuj

Cyfrowy PolsatDo 4 września br. fani fotografii mogą wziąć udział w siódmej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego kanału telewizyjnego National Geographic i Cyfrowego Polsatu. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych.

Na zwycięzców czekają nie tylko nietuzinkowe nagrody, ale także możliwość opublikowania swojego zdjęcia w prestiżowym kalendarzu na 2018 rok.

W tym roku prace można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: "Świat, który nas otacza", "Ludzie i ich pasje", "Polskie krajobrazy" oraz "Detal architektoniczny", za pośrednictwem specjalnych aplikacji zgłoszeniowych dostępnych na stronie Cyfrowego Polsatu: www.cyfrowypolsat.pl i National Geographic: www.konkurs.natgeotv.com.

Konkurs składa się z ośmiu tygodniowych etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodać dowolną liczbę zdjęć.

Laureaci poszczególnych części będą wyłaniani w głosowaniu internautów odwiedzających aplikację konkursową. W każdym z etapów nagrodzone zostaną dwie osoby. Na koniec konkursu wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w ścisłym finale.

Dwunastu finalistom konkursu zostaną przyznane atrakcyjne nagrody finałowe, zaś dla szesnastu szczęśliwców wytypowanych w poszczególnych tygodniach przewidziano nagrody etapowe. Wyróżnione zdjęcia wszystkich laureatów ścisłego finału zostaną opublikowane w kalendarzu na 2018 r.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w swoich dekoderach National Geographic HD na pozycji 72.
#1 | Jurek dnia 26.07.17 15:17
NG dobry kanał, ale też warto powiedzieć, że w CP niejedyny z tego typu ciekawych kanałów związanych z naturą. I to mi się w CP bardzo podoba. A konkurs - fajna rzecz, warto wziąć udział.
#2 | Borys dnia 26.07.17 22:32
Z tego co pamiętam to już kolejna edycja konkursu CP i National. Szczególnie temat Polskie Krajobrazy może być interesujący.
#3 | Monia dnia 27.07.17 09:36
Fajny konkurs - jest tyle ciekawych miejsc w Polsce, których nie znamy, a które warto zobaczyć - choćby na fotografiach. Bardzo dobra inicjatywa. Niektóre zdjęcia naprawdę ciekawe. Ogląda się z zainteresowaniem.
#4 | Ferdinant dnia 30.07.17 05:32
Temat rzeka - jest wiele świetnych miejsc i rzeczy. Nagrody cenne więc warto powalczyć. Polsat może liczyć na ogromną ilość prac konkursowych.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający