Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"Ranger Rob" - polska premiera serii o małym odkrywcy w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJam1 sierpnia kanał Polsat JimJam rozpocznie emisję serii animowanej "Ranger Rob". Wypełniona przygodami animacja pokazuje małym widzom, że odkrywanie tajemnic natury może być ekscytującym doświadczeniem. Z każdej przygody płynie jednocześnie ważna lekcja na przyszłość.

Ranger Rob to prawdziwy szczęściarz – jego domem jest Big Sky Park, niesamowite miejsce, zamieszkiwane przez niemal wszystkie gatunki zwierząt, jakie istnieją. Nic więc dziwnego, że pasją bohatera jest przemierzanie ogromnych terenów wraz z przyjacielskim yeti o imieniu Stomper i odkrywanie zwyczajów żyjących tam stworzeń oraz poznawanie tajemnic przyrody. Do dyspozycji ma wielozadaniowy terenowy wóz, dzięki któremu może dostać się w każde miejsce. Samochód potrafi nawet wzbić się w powietrze. Rob chętnie pomaga zarówno swym rodzicom, jak i każdemu, kogo spotka na swojej drodze. Czasami jednak dobre chęci nie wystarczą i niecierpliwy Rob wpada w tarapaty – zawsze jednak potrafi znaleźć wyjście z sytuacji, wyciągając przy tym ważną lekcję na przyszłość.

W pierwszym odcinku Ranger Rob wyruszy na poszukiwanie Willy’ego Wiligo – tajemniczego stwora yeti, którego istnienie owiane jest tajemnicą. Nikt nie wie na pewno, czy nie jest on jedynie legendą, ponieważ nikomu nie udało się go jeszcze sfotografować. Nasz bohater postanawia to zmienić! Kiedy jednak udaje mu się znaleźć Willy’ego, yeti okazuje się być tak bardzo nieśmiały, że byłby w stanie zrobić wszystko, byle tylko nie dać się uwiecznić na zdjęciu. W tej sytuacji Rob postanawia zrezygnować ze swojego planu – rozumie bowiem, że czasem trzeba przedłożyć dobro innych nad własne cele.

Na serial "Ranger Rob" Polsat JimJam zaprasza w dni powszednie o 10:55 i 20:10 (po dwa odcinki) oraz w weekendy o 10:00 i 20:10 (po dwa odcinki). Twórcą animacji jest Alexander Bar, który jest autorem wielu uznanych produkcji dla dzieci, m.in. "Księżycowego Jima".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający