Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Paulina Chylewska w redakcji sportowej PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)Dziennikarka Paulina Chylewska dołączyła do zespołu redakcji sportowej Telewizji Polsat. Widzowie zobaczą ją już dziś w "Sporcie" zaraz po "Wydarzeniach 18:50".


Będzie obecna zarówno na antenie głównej Polsatu, jak i w kanałach sportowych.
"Cieszymy się, że do naszego zespołu dołącza jedna z najbardziej profesjonalnych dziennikarek sportowych w Polsce. Redakcja sportowa Telewizji Polsat jest najlepsza w naszym kraju i zatrudnia najlepszych ludzi. Liczymy, że nasi widzowie z radością powitają Paulinę w naszych programach" - powiedział Marian Kmita, dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat.

Dziennikarka pochwaliła się przejściem do Polsatu na Instagramie

Paulina Chylewska jest absolwentką wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Przez 20 lat związana była z TVP. Występowała również w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami".
#1 | Marek dnia 20.07.17 16:32
Od wielu, wielu lat obserwuję karierę Pauliny Chylewskiej. I powiem tak - wielka strata TVP. I duży zysk dla Polsatu.
#2 | Piotrek dnia 21.07.17 13:41
No w sumie to dziwiłem się, że dalej siedzi w TVPis. Ale widać to była tylko kwestia czasu, żeby przeszła do normalnej telewizji.
Czy jest najlepsza - jest dobra i fajnie, że Polsat ją zatrudnił.
#3 | Urban dnia 26.07.17 14:58
Uwielbiam tą panią, jest świetną dziennikarką i znakomitą osobą. I zgadza się, bardzo dużo na jej przejściu skorzysta Polsat i Polsat Sport. Teraz to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający