Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

The World Games 2017 na antenach Grupy PolsatDrukuj

Polsat Sport (HD)20 lipca we Wrocławiu rozpoczną się 10 Igrzyska Sportów Nieolimpijskich, czyli The World Games 2017. Zmagania 3500 sportowców w ponad 30 dyscyplinach pokażą kanały Grupy Polsat.

The World Games Wrocław 2017 to 10 edycja międzynarodowej imprezy sportowej skupiającej dyscypliny tzw. sportów nieolimpijskich. Między 20 a 30 lipca 2017 r. we Wrocławiu o medale powalczą przedstawiciele 31 dyscyplin, w tym czterech wybranych w głosowaniu przez mieszkańców Wrocławia: futbolu amerykańskiego, żużla, kick-boxingu oraz wioślarstwa halowego.

W sumie do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie około 3,5 tysiąca sportowców. Anteny grupy Polsat przeprowadzą ponad 300 godzin transmisji na żywo z wydarzeń na sportowych arenach Wrocławia. Relacje będzie można oglądać w Polsacie, Super Polsacie, Polsacie Sport HD, Polsacie Sport Extra HD, Polsacie Sport News HD i Polsacie Sport Fight HD.

Podczas The World Games 2017 sportowcy powalczą w takich dyscyplinach jak: biegi na orientację, bilard, bowling, bule, gimnastyka artystyczna, akrobatyka sportowa, kajak polo, korfball czy lacross.

Wiele emocji czeka kibiców sportów walki. Polsat Sport Fight HD pokaże zmagania w m.in. ju –jitsu, karate, kickboxingu czy muaythai (tajski boks). Widowiskowo zapowiadają się akrobacje szybowcowe, motoparalotniarstwo i sportowe ratownictwo wodne, ale widzowie będą mogli również oglądać rzadko uprawniane u nas dyscypliny sportowe takie jak sumo, przeciąganie liny czy hokej na rolkach.

Wśród szans medalowych polskich reprezentantów eksperci wskazują na takie dyscypliny jak wioślarstwo halowe, ju-jitsu, karate, sporty lotnicze, łucznictwo, muaythai, pływanie w płetwach, sumo, trójbój siłowy, żużel oraz sporty taneczne, które również pojawią się na World Games 2017.

20 lipca od godziny 19:00 Telewizja Polsat przeprowadzi bezpośrednią transmisję z ceremonii otwarcia Igrzysk, a 29 lipca stacja pokaże zmagania żużlowców w rywalizacji par z udziałem naszych reprezentantów. Przebieg rywalizacji w poszczególnych dyscyplinach na antenach Grupy Polsat skomentują dziennikarze Polsatu Sport m.in.: Przemysław Iwańczyk, Marcin Lepa, Aleksandra Szutenberg, Grzegorz Jędrzejewski, Krzysztof Wanio, Tomasz Włodarczyk i Adam Romański.
#1 | Maciejuk dnia 20.07.17 16:29
No na pewno nie można powiedzieć, że Polsat Sport nie ma ciekawej oferty sportowej. Bardzo fajna i zróżnicowana jest. Poza tym, fajnie pooglądać trochę takich sportów, które nie są z różnych powodów najpopularniejsze, a jednak są ciekawe.
#2 | Bazin dnia 20.07.17 18:39
Zapowiada się świetna impreza i co ważne odbywa się ona w Polsce. Polsat sport z pewnością zapewni wiele godzin transmisji.
#3 | Wojtek dnia 21.07.17 12:58
Ja w szczególności czekam na wspinaczkę sportową - kiedyś się wspinałem i fajnie będzie zobaczyć jak robią to zawodowcy. Fajnie, że Polsat transmituje te Igrzyska, w końcu są w Polsce i głupio byłoby je przegapić.
#4 | Xerxes dnia 22.07.17 13:09
Super się to ogląda. Dobrze, że polsat puścił obszerną relację z tych zawodów.
#5 | Marek dnia 24.07.17 16:10
Kilka takich dyscyplin, których nigdy nie oglądałem, a okazuje się, że emocje trzymają. Polsat sport jednak potrafi zadziwić, nawet wytrawnego kibica jak ja.
#6 | Ramon dnia 26.07.17 14:56
Ależ wczoraj Jarek Olech dowalił do pieca! Złoty medal w cuglach, przepiękny wynik. Jak ten człowiek dźwiga tak olbrzymie ciężary? I super, że choć raz można to było zobaczyć w tv - dzięki Polsat!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający