Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Rusza "Słoneczna stacja" - wakacyjna akcja w najpopularniejszych kurortach w Polsce. Relacja w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat oraz 4fun.tv od jutra przez następne 5 tygodni, odwiedzą wybrane miejsca nad polskim morzem. W programie m.in. spotkania z gwiazdami, scena muzyczna z DJ-em oraz wieczorne występy artystów. Relacje ze "Słonecznej stacji" będzie można obejrzeć od 29 lipca na antenie Polsatu i 4fun.tv oraz w kanale Super Polsat i w Szóstce.

Partnerami akcji są operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat.

W piątek, 21 lipca, startuje akcja "Słoneczna stacja", podczas której Telewizja Polsat zaprasza do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku nad polskim morzem. Przez kolejne pięć weekendów w wybranych, popularnych nadmorskich kurortach na wszystkich czekać będzie miasteczko z wyjątkowymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie spotkań z gwiazdami muzyki i telewizji, zajęć sportowych oraz konkursów z nagrodami, a także znakomitej zabawy w rytm muzyki klubowej.

Partnerami akcji "Słoneczna stacja" są operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat, którzy zapraszają wszystkich chętnych do swojej specjalnej strefy zabawy, w której znajdzie się mnóstwo atrakcji - zarówno dla małych jak i dużych plażowiczów.

Dorośli będą mogli napić się kawy, skorzystać z serwisu czyszczenia smartfonów i zapoznać się z usługami i produktami oferowanymi przez Plusa i Cyfrowy Polsat. Na najmłodsze dzieci czekają zajęcia z animatorką, malowanie buziek, kolorowanki, magnetyczna mapa do zapowiadania pogody oraz pokazy bajek stacji Nickelodeon, a te trochę starsze mogą zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości lub sprawdzić się na refleksomierzu. Na spragnionych odpoczynku czeka rozbudowana strefa relaksu z leżakami, hamakami i wiatrakami rozpylającymi mgiełkę wodną, ściankami foto oraz dmuchanymi jednorożcami i flamingami. Wszyscy będą też mogli spróbować niezwykłych lodów nitro i surfować w Internecie dzięki darmowemu Wi-Fi. Tuż obok, w specjalnej strefie bezpieczeństwa, będzie można dowiedzieć się wszystkiego o bezpiecznym wypoczynku nad wodą, poznać możliwości i zalety specjalnej aplikacji RATUNEK oraz uczestniczyć w instruktażu udzielania pierwszej pomocy prowadzonym przez ratowników WOPR. Plus i Cyfrowy Polsat pamiętają też o aktywnym wypoczynku – zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli spróbować swoich sił na 8-metrowej ścianie wspinaczkowej, a także pograć w siatkówkę plażową na specjalnie przygotowanym boisku.

Współorganizatorem akcji jest telewizja 4fun.tv, która od początku roku współpracuje z Polsat Media. Podczas imprez, 4fun odpowiadać będzie za rozrywkę i rekreację – w specjalnych strefach na wszystkich będą czekać takie atrakcje jak tor do skimboardu, 50-metrowa zjeżdżalnia wodna water slide oraz paintball. Prezenterki stacji zadbają o dobrą zabawę - pod czujnym okiem Mileny i Ilony Krawczyńskich, czyli sióstr ADiHD, będą prowadzone treningi Fit and Jump na trampolinach, a dodatkowe aktywności dla plażowiczów poprowadzi znana z anteny 4fun Dance oraz teledysku "My Słowianie" Ola Ciupa. Muzykę na "Słonecznej stacji" przez cały dzień zapewnia DJ KarpYou.

Wieczorem na scenie wystąpią Red Lips, Antek Smykiewicz i Patryk Kumór, którzy po koncertach spotkają się z publicznością.

Akcja "Słoneczna stacja" odwiedzi:
* Ustronie Morskie – 21-23.07.2017,
* Hel – 28-30.07.2017,
* Ustkę – 04-06.08.2017,
* Kołobrzeg – 11-13.08.2017,
* Łebę – 18-20.08.2017.

Do stref "Słonecznej stacji" organizatorzy zapraszają od piątku do niedzieli w godzinach 9:00 - 16:00.

Relację telewizyjną ze "Słonecznej stacji" poprowadzi znana z anteny Telewizji Polsat Agnieszka Hyży oraz Rafał Maserak. Program będzie można obejrzeć od 29 lipca w Polsacie, w każdą niedzielę o 09:30. Natomiast w niedzielne wieczory o godzinie 19:30, zaraz po "Prognozie pogody", widzowie Polsatu zobaczą felietony podsumowujące każdy weekend imprezy. Relacje ze "Słonecznej stacji" będzie można również zobaczyć w Super Polsat w poniedziałki o godzinie 19:00 i w Szóstce w niedziele o 18:00. Widzowie 4fun.tv premierowe relacje z wydarzeń zobaczą w sobotnim paśmie "Słoneczny patrol" o godzinie 14:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający