Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Macademian Girl i Anna Orłowska ekspertkami w "#Supermodelka Plus Size"Drukuj

Polsat (HD)Blogerka modowa Macademian Girl i wizażystka Anna Orłowska będą ekspertkami w nowym show Telewizji Polsat "#Supermodelka Plus Size". Przypomnijmy, że format pojawi się na antenie już we wrześniu.


Tamara Gonzalez Perea, bardziej znana pod pseudonimem Macademian Girl, prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów modowych w Polsce. Jest stałą bywalczynią pokazów mody więc doskonale zna najnowsze trendy. Jej szafa pęka w szwach od niezliczonej ilości kolorowych ubrań i butów. Jej znakiem rozpoznawczym jest kolor, a raczej feeria barw, którą wykorzystuje w swoich oryginalnych stylizacjach. Setki tysięcy fanów podziwia ją za nieszablonowe podejście do mody. Dla wielu osób Macademian Girl jest inspiracją. W programie "#Supermodelka Plus Size" będzie wspierała dziewczyny swoją wiedzą i doświadczeniem.
Macademian Girl

Anna Orłowska jest z wykształcenia, zawodu i powołania charakteryzatorką i wizażystką. Będzie czuwała nad wizażem piętnastu finalistek programu. Udzieli im również porad, jak za pomocą makijażowych tricków wykonać perfekcyjny makijaż, który jest bronią każdej kobiety. Po ukończeniu studiów charakteryzatorskich przez 13 lat była wizażystką marki Chanel, później reprezentowała markę Estée Lauder. Ma też na swoim koncie makijaże do sesji zdjęciowych dla magazynów kobiecych, takich jak "Twój Styl", "Elle", "Uroda" czy "Zwierciadło".
Anna Orłowska

Jurorami w programie będą: Ewa Minge, Ewa Zakrzewska, Emil Biliński i Rafał Maślak.

Foto: Mirosław Kaźmierczak/Mateusz Nasierowski
#1 | Mirek dnia 24.07.17 16:12
Panie jak najbardziej na miejscu. A moja dziewczyna lubi bardzo Macademian Girl, więc wydaje mi się, że show polsatu będzie mieć dobrą realizację i dobrą widownię.
#2 | Trautka dnia 24.07.17 16:50
Jury w porządku. Myślę, że nowe show polsato to będzie jesienny hit.
#3 | Baśka dnia 26.07.17 14:52
Jestem bardzo ciekawa, jak ten show wypali. No i Polsat dość odważnie z tą aranżacją programu postępuje. Ale sądzę, że wszyscy będą chcieli zobaczyć, jak wyglądają te normalne piękne kobiety. I należy się też pochwała za dobór jury i ekspertek.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający