Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Znany Youtuber ReZigiusz nowym jurorem w "The Brain. Genialny umysł"Drukuj

Polsat (HD)ReZigiusz, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie YouTube dołączy do Anity Sokołowskiej i Cezarego Żaka w jesiennej edycji "The Brain. Genialny umysł". W nowej serii jurorem nie będzie już Mariusz Pudzianowski.


Jego filmy prezentujące testy gier oraz wideoblogi z życia codziennego i sportu śledzą już prawie 3 miliony osób, a sam kanał na YouTube zanotował niemal 600 milionów wyświetleń. Facebookową stronę ReZiego obserwuje 1,2 miliona fanów.
"Będę się starał być młodzieżowym głosem Internetu, choć domyślam się, że przy takich talentach może mi z wrażenia zabraknąć słów. Sam jestem ciekaw, jakie to uczucie widzieć to wszystko na żywo – napięcie, adrenalina, zapewne stres: czy się uda czy nie. Już nie mogę się doczekać!" – opowiada przed rozpoczęciem nagrań ReZigiusz.

ReZigiusz

Dla ReZiego najważniejsza jest prawda – do wszystkiego co robi musi być absolutnie przekonany. Co skłoniło go do zaangażowania się w program "The Brain. Genialny umysł"?
"Jest to nietypowy program jak na polskie realia, który na własne oczy pozwala nam zobaczyć to, co wydaje się niemożliwe. Niepowtarzalne zdolności i odwaga uczestników do podążenia inną od wszystkich ścieżką jest mi tak naprawdę bliska. Gdy 8 lat temu zaczynałem przygodę z YouTubem nie było to jeszcze popularne, a ludzie widząc nastolatka mówiącego w plenerze do kamery po prostu się śmiali. Było to wtedy coś nietypowego, ale na tyle by zaciekawiać wszystkich dookoła. Takie same odczucie mam w przypadku tego programu – talenty, które są w nim prezentowane są na tyle nietypowe, że ciężko uwierzyć w to, co oni wyprawiają na tej scenie. To właśnie dla nich dołączyłem do ekipy, żeby móc z bliska zobaczyć ich zmagania i ich poznać" – opowiada ReZi. I dodaje: "Najbardziej w pamięci zapadł mi występ Pana Tomasza z takim charakterystycznym wąsem, który potrafił odnaleźć różnicę w dwóch początkowo identycznych tablicach składających się chyba z 4000 lub więcej małych kwadracików. Gdy Anita zmieniła 3 z nich byłem pewien, że to jest niemożliwe, żeby to wyłapać i odgadnąć. Mi ta tablica zlewała się w kolorową plamę, więc naprawdę podziwiam taki talent".
ReZigiusz, ReZi naprawdę nazywa się Remigiusz Wierzgoń. Ma 21 lat, pochodzi z Wodzisławia na Górnym Śląsku, a przygodę z serwisem YouTube rozpoczął 8 lat temu. Ambitny, pełen pozytywnej energii i pasji szybko osiągnął ogromny sukces i popularność. Niejednokrotnie zaskakuje pomysłami – ostatnio relacjonował podróż po Los Angeles podążając śladami słynnej gry komputerowej. Odwiedził między innymi miejsca, których odpowiedniki można znaleźć w wirtualnym świecie tego drugiego co do wielkości miasta w USA. W trakcie swojej wycieczki odnalazł budynek z zakładem fryzjerskim świadczącym usługi postaciom z gry, Teatr Chiński Graumana, a nawet apartament swojego bohatera. Jak sam mówi w tworzeniu filmów ogranicza go tylko wyobraźnia, a we wszystko co robi, angażuje się na 100%. Świat ReZiego nie kończy się tylko na grach, choć dla najnowszych hitów jest w stanie zarywać całe noce. Nowy juror uwielbia jazdę na motocyklu offroadowym i zaczyna przygodę z driftem (kontrolowany poślizg). Trenował także pływanie i przez 8 lat… śpiewał. Nowy juror bierze udział w licznych akcjach charytatywnych, które inicjuje. Do tej pory udało mu się wraz ze wspierającymi przekazać pół miliona złotych na szczytne cele. ReZigiusz jest także właścicielem marki odzieżowej i drukarni tekstylnej. Który z talentów przedstawionych w drugiej serii "The Brain. Genialny umysł" zrobi na nim największe wrażenie?

Nowe odcinki już od września w Polsacie.


Foto: Polsat
#1 | Arti dnia 26.07.17 14:48
Dobra zmiana. Pudzian odpada, wchodzi młody lubiany przez wielu Polaków. To doda świeżości programowi Polsatu, który jest w mojej ocenie bardzo dobry.
#2 | Janek dnia 26.07.17 14:48
Pierwsza edycja Braina była znakomita, choć może trochę nie pasował do niej Pudzian. Dobrze że Polsat stara się wyeliminować najsłabsze ogniwo. Byle tylko teraz udało się "zwerbować" choćby podobnie utalentowanych uczestników jak w pierwszym sezonie.
#3 | Tomek dnia 31.07.17 13:20
Myślę, że Rezigiusz się w programie polsatu powinien dobrze sprawdzić. I racja, pierwsza edycja była niezła, kilka dzieciaków zadziwiło. Liczę na więcej w kolejnej!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający